اخبار
 انتشار: 10 آذر 1398
   مشاهده: 381

  رنگ آمیزی پل هلالی توسط سازمان زیباسازی شهرداری اهواز

      به گزارش اداره ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری اهواز عملیات بستن داربست دور سازه پل هلالی  جهت رنگ آمیزی  توسط سازمان زیباسازی شهرداری اهواز آغازشد.

قادر کعب عمیر مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اهواز از رنگ آمیزی کلیه قسمت های فلزی پایه پل هلالی خبر داد و اضافه کرد: پیرو دستور شهردار محترم  اهواز و به منظور بهسازی و نوسازی و زیبایی منظر شهری، پل هلالی اهواز  پس از اتمام شست و شوی کامل با واتر جت و محلول شست و شو، برداشت پوسیدگی و زنگ زدایی، عملیات رنگ آمیزی بوسیله رنگ اپوکسی سفید رنگ و پلی اورتان تاپ کوت سفید با خاصیت درخشندگی و ماندگار بالا آغاز می شود.

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری اهواز گفت: البته در جریان عملیات رنگ آمیزی پل محدودیت هایی نیز وجود دارد و با توجه به اینکه بخشی از ترافیک شهر از روی پل سفید عبور می کند، امکان انسداد کامل برای زمان های طولانی این پل وجود ندارد، با این وجود تلاش می شودکه عملیات رنگ آمیزی تا پیش از آغازسال جدید به پایان برسد.

وی با اشاره به انتخاب رنگ سفید برای رنگ‌آمیزی پل هلالی که تاکنون  نقره‌ای رنگ بوده است، ادامه داد: بنا داریم پروژه‌های اصلی شهرداری اهواز طبق نظرسنجی شهروندان انجام شود.

 

 سازمان زیباسازی از شهروندان نگهداری و حفاظت از اقدامات صورت گرفته را خواستار است، چرا که کلیه اقدامات در جهت زیباسازی شهر برای رفاه حال شهروندان انجام می پذیرد.

 

نویسنده خبر: روابط عمومی. زیباسازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها