اخبار
 انتشار: 10 آذر 1398
   مشاهده: 275

  آغاز عملیات بهسازی بازار امام خمینی (ره) آغاز شد

   به گزارش اداره ارتباطات سازمان زیباسازی شهرداری اهواز قادرکعب عمیر مدير عامل سازمان زیباسازی از آغاز اجراي طرح بهسازی بازار امام خمینی(ره) در هسته مركزي اين شهر توسط اين سازمان خبر داد.

مدیر عامل سازمان زیباسازی گفت: پیرو دستور شهردار محترم اهواز در خصوص تسریع در روند پیشرفت پروژه ها وبه منظور بهسازی و نوسازی و زیبایی منظر شهری و همچنین تکریم شهروندان طرح بهسازی بازار امام خمینی (ره)در دو قسمتی از خیابان شریعتی تا خیابان شهید علم الهدی  و از خیابان شهید علم الهدی تا خیابان شهید خوانساری  در دست اجرا قرار گرفت.

قادرکعب عمیر افزود: این اقدام شامل ایزوگام و کاشیکاری سقف پیاده رو ها،نصب سقف کاذب زیر رواق ها جهت پوشش کابلهای برق و مخابرات، تخریب و تعویض کفپوش پیاده رو ها در دو طرف بصورت مقطعی، آسفالت و سنگ فرش خیابان اصلی بازار، آجر کاری و سنگ کاری مجدد پای ستون رواق ها ، تعمیر، تعویض و اضافه کردن سیستم آبروها می باشد.

مدیر عامل سازمان زیباسازی با تأکید بر این موضوع که باید بهسازی بازار به بهترین شکل انجام شود، گفت: این موضوع در دستور کار قرار دارد و همچنین بعلت ازدحام جمعیت در بازار و در راستای  رفاه حال کسبه و شهروندانی که برای خرید به این بازار می آیند کارگران بصورت شبانه مشغول بکار می باشند.

نویسنده خبر: روابط عمومی. زیباسازی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها