اخبار
 انتشار: 09 آذر 1398
   مشاهده: 171

  کارگاه آموزشی کاشت و نگهداری درخت و درختچه برگزار شد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از برگزاری کارگاه آموزشی ویژه سرباغبان های مناطق هشتگانه خبر داد.

    صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: در راستای آموزش اصولی و آکادمیک سرباغبان های مناطق هشتگانه، کارگاهی تحت عنوان کاشت و نگهداری درخت و درختچه در محل دفتر مسئولین فضای سبز مناطق برگزار خواهد شد.

عبدالهی عنوان کرد: این کارگاه طی پنج جلسه سه ساعته به صورت تئوری توسط حکیم ساکی مدیر استاندارد و ایمنی این سازمان بر مبنای اصول مدیریت کاشت و نگهداری درخت و درختچه ها، در دفاتر مسئولین فضای سبز مناطق برگزار می شود.

وی با اشاره به سرفصل های این کارگاه افزود: رعایت زمان کاشت، ضوابط جابجایی درختان و درختچه ها، نگهداری از درختان و درختچه ها، کنترل آفات و بیماری، هرس درختان و درختچه ها، واکاری و مراقبت های ویژه از درختان و درختچه ها از سرفصل های ارائه شده در این کارگاه می باشند.

سرپرست سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: کارگاه های آموزشی فوق به منظور آماده سازی نیروهای فضای سبز مناطق هشتگانه و در راستای افزایش سطح بهروری آنها بصورت دوره ای برگزار می شود.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها