اخبار
 انتشار: 10 آذر 1398
   مشاهده: 111

  افزایش نرخ بنزین بر کرایه های حمل و نقل مسافر درون و برون استانی تاثیری نداشته

    با توجه به رسالت ذاتی سازمان پایانه های شهرداری اهواز درخصوص نظارت بر پایانه های مسافربری، این سازمان تمام تلاش خود را جهت ارائه خدمت به شهروندان و هموطنان عزیز در خصوص پیگیری جهت پیشگیری از افزایش نرخ کرایه های جاده ای را پیگیری می نماید

مدیر عامل سازمان پایانه های شهرداری اهواز، محمد اورکی در خصوص پیشگیری از افزایش نرخ کرایه خودروهای جاده ای مستقر در پایانه های مسافربری تحت پوشش شهرداری اهواز گفت: افزایش نرخ بنزین در قیمت حمل و نقل مسافر تاثیری نداشته است  و طی نشست با مدیران انجمن صنفی شرکتهای مسافربری استان خوزستان و انجمن صنفی شهر اهواز و حومه  قیمت کرایه بر اساس مصوبه سال 1398 بوده. و تا کنون هیچ تغییری در آن صورت نپذیرفته و نرخ کرایه بر اساس همان نرخ نامه قبلی می باشد. و کلیه خوردوهای حامل مسافر جاده ای اجازه افزایش هیچ گونه مبلغی به نرخ کرایه را ندارند و انجمن صنفی اهتمام ویژه ای در این خصوص دارد.

مدیر عامل سازمان پایانه های شهرداری اهواز در خصوص اهرم اجرا برای جلوگیری از افزیش نرخ کرایه تاکید کرد و گفت: در صورت مشاهده هرگونه تخلف افزایش نرخ شهروندان و هموطنان گرامی می توانند با مراجعه به نماینده سازمان حمل و نقل و انجمن شرکت های مسافربری در محل پایانه تخلفات انجام شده را گزارش و پیگیری نمایند.

نویسنده خبر: امین حویزاوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها