اخبار
 انتشار: 11 آذر 1398
   مشاهده: 233

  بررسی نحوه ساماندهی مینی بوس داران در سطح شهر اهواز

شرایط و نحوه ساماندهی مینی بوس داران در سطح شهر اهواز مورد بررسی و تصویب نهایی قرار گرفت.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، جلسه ای با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک، رئیس حراست حوزه حمل و نقل و ترافیک، رئیس اتحادیه مینی بوس داران شهر اهواز، مدیر کل مهندسی و ایمنی ترافیک، رئیس ستاد معاینه فنی خودرو، نمایندگان سازمان های اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهرداری اهواز و دیگر اعضاء در محل این معاونت برگزار شد.

محمود لویمی عنوان کرد: در این نشست ایستگاه سلمان فارسی شرقی جهت سرویس دهی مینی بوس های خیابان سلمان فارسی تعیین شد که شهرداری منطقه یک ملزم به نصب تابلو و علائم هشدار دهنده این ایستگاه و نیز ساماندهی ایستگاه مینی بوس مسیر بلوار آیت ا.. بهبهانی شد.

 لویمی اضافه کرد: در این جلسه پس از بحث و بررسی فراوان ایستگاه شهید بندر نیز به عنوان ایستگاه مینی بوس حد فاصل شهید بندر تا میدان پنج نخل در نظر گرفته و شهرداری منطقه سه مکلف شد اقدامات لازم را جهت ساماندهی، تهیه و نصب تابلو ایستگاه مینی بوس و نیز جداکننده علائم ترافیکی انجام دهد.

وی ادامه داد: همچنین در این نشست مصوب شد در ترمینال شهید فهمیده با رعایت حریم پارکینگ اتوبوسرانی، ورودی قدیم اتوبوسرانی به عنوان ورودی جدید مینی بوس ها در نظر گرفته شود، همچنین خروجی مینی بوس ها نیز از زمین های جنب پارکینگ اتوبوسرانی به سمت خیابان خسروی تعیین شد.

 معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در پایان گفت: زمین پارکینگ جنب دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور نیز به عنوان ایستگاه مینی بوس مشخص و شهرداری منطقه پنج ملزم شد هر چه سریعتر نسبت به نصب جداکننده مسیر و نصب علائم ترافیکی اقدام نماید.

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها