اخبار
 انتشار: 11 آذر 1398
   مشاهده: 119

  منطقه سه می تواند الگوی برنامه های بی نظیری در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی باشد

به گزارش امور ارتباطات معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز، روز گذشته هماهنگی های لازم در خصوص آغاز به کار شورای هماهنگی منطقه سه انجام شد.

    روز گذشته مسعود امینی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اهواز به اتفاق جمعی از مسئولین آن معاونت و با حضور برخی اعضای شورای اسلامی شهر در شهردرای منطقه سه حاضر شده تا هماهنگی های لازم جهت راه اندازی شورای فرهنگی منطقه صورت پذیرد.
مسعود امینی در این نشست عنوان کرد: ضرورت تدوین پیوست فرهنگی در سایر کارها و اقدامات شهرداری اهواز از جمله دغدغه های نماینده ولی فقیه بوده که در دیدار مشترک با وی، مورد تاکید فراوان قرار گرفت.
وی با بیان این که اگر مباحث فرهنگی در شهردرای اهواز بخوبی جا بیفتد، تمامی مسائل حل شدنی است، افزود: راه اندازی شورای فرهنگکی منطقه سه می تواند نویدبخش یک تحول در سطح منطقه و در همه زمینه ها باشد.
وی با اشاره به ظرفیت های موجود در منطقه از جمله فرهنگسرای نجوم ابن هیثم اهوازی، باغ موزه دفاع مقدس و پارک بانوان ادامه داد: شورای فرهنگی منطقه می تواند با رویکرد برگزاری برنامه های خلاق در سایر مباحث ورود نماید. هم چنین بحث ارتباط با مساجد و مداری و شناسایی دانش آموزان مستعد با رویکرد افزایش توان علمی از جمله کارهایی است که می تواند مبنای فعالیت شورای فرهنگی منطقه قرار گیرد.
معاون شهردار با بیان این که منطقه می تواند الگوی خوبی برای پیاده سازی برنامه های خلاق در سطح شهر باشد، از مدیر منطقه سه خواست: در این زمینه الگوهای موردنظر شناسایی و به معاونت فرهنگی اجتماعی ورزشی اعلام تا پس از بحث و بررسی، عملیات اجرایی آن آغاز گردد.
وی افزود: شورای فرهنگی منطقه استانداردهای لازم در زمینه های مختلف را به مدیر منطقه ارائه خواهد داد و منطقه می تواند بر اساس استانداردهای اعلامی با ارگان ها و سازمان ها، ادارات و اصناف ارتباط موثری برقرار نماید.
در ادامه جلسه مرادحسینی، مدیر منطقه با تقدیر و تشکر از تشکیل جلسه مشترک آمادگی خود را جهت تشکیل شورای فرهنگی اعلام کرد.

نویسنده خبر: ع. نبوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها