اخبار
 انتشار: 14 آذر 1398
   مشاهده: 170

  فرشته نجاتی ‌که خود نیازمند یاری است

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز برای دیدن یکی از پرسنل بیمار آتش نشان در بیمارستان امام خمینی تهران حضور یافته و از وضعیت و مشکلات جسمی، مالی و سایر مشکلات وی مطلع شده و مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال را برای کمک به درمان این نیروی زحمت کش آتش نشان اعطا کرد.
احمد سواری یکی از فرشته های نجات شهر اهواز بود که این روزها خود نیازمند یاری و همراهی‌‌ و دعای خیر دیگران است.

حدود دو ماه پیش احمد در کنار همکاران درجمع خانواده آتش نشانی اهواز مشغول به خدمت رسانی به مردم شریف شهر بود. در همان ایام و به صورت اتفاقی یکی از همکاران احمد وقتی علائم بیماری را در او دید به او پیشنهاد کرد که به دکتر مراجعه کند.

در ابتدا احمد این مشکل و علائم را مربوط به فشار کار و ورزش می دانست و از رفتن به بیمارستان و مراجعه به دکتر امتناع می کرد.

اما با اصرار همکار احمد، او بالاخره به بیمارستان مراجعه کرده و پس از یک سری آزمایش ها متوجه وجود یک نوع بیماری خاص می شود.

احمد از انجام و ادامه آزمایش ها در بیمارستان شفا اهواز امتناع می‌کرد، چرا که باورش برای هر کسی سخت است.‌
پس با سفر به تهران و مراجعه به بیمارستان امام خمینی تهران آزمایش هایش را از سرگرفته و متاسفانه تشخیص بیماری *"سرطان خون"* در بدن وی قطعی شد.

حال فرشته نجات ما پس از گذراندان یک دوره شیمی درمانی، با جسمی خسته اما پر از انگیزه، در حال مبارزه با سرطان بوده و در بیمارستان امام خمینی تهران بستری است.

در گذر این اتفاقات خانواده احمد، دو فرزند کوچکش، خانواده آتش نشانی و دوستان احمد همه نگران حال او بوده و از صمیم قلب منتظر سلامتی احمد و بازگشت او به کانون گرم خانواده و آتش نشانی هستند‌.

در حال حاضر پرسنل سازمان آتش نشانی با حمایت رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اولویت و اولین دغدغه فکری شان سلامتی احمد بوده و برای این دغدغه و نگرانی تمام تلاش و همدلی لازم را می کنند.
ابراهیم قنبری رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در دیداری که با احمد سواری در بیمارستان امام خمینی تهران داشت از او دلجویی کرده و از طرف تمام پرسنل آتش نشانی به او اعلام کرد: خانواده آتش نشانی با دلی سرشار از محبت و دلتنگی برای سلامتی این عضو از خانواده آتش نشانی دعا کرده و از هیچ کمکی فروگذار نخواهند بود.

قنبری در این دیدار که در مرحله اول صورت گرفت، از طرف خانواده آتش نشانی مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال بابت کمک به احمد سواری، عضوی از خانواده آتش نشانی، اهدا کرد‌ و با دلداری و دلجویی از این عضو آتش نشان، خود و خانواده آتش نشانی را تکیه گاه و همراه همیشگی وی معرفی کرد.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان برای این نیروی زحمت کش آتش نشانی اهواز آرزوی سلامتی کرده و اذعان داشت: آتش نشانی اهواز تمام توان خود را برای کمک به درمان بیماری این عضو آتش نشان به کار خواهد گرفت.
نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها