اخبار
 انتشار: 14 آذر 1398
   مشاهده: 87

  برخورد دو دستگاه خودرو پراید 2مصدوم برجای گذاشت

برخورد شدید2 دستگاه خودرو پرایدبرروی پل کابلی 2 مصدوم بر جای گذاشت که با تلاش آتش نشانان نجات یافتند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، رئیس سازمان اظهارکرد: چهاردهم آذر ماه سال جاری ساعت 20وسه دقیقه با تماس تلفنی شهروندان به سامانه 125 ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی خبر تصادف 2 دستگاه خودرو پراید در مسیرپل کابلی اطلاع رسانی شد.
مهندس ابراهیم قنبری بیان کرد: ستاد فرماندهی سازمان سریعا آتش نشانان و گروه امداد و نجات را با امکانات و تجهیزات کافی به محل حادثه اعزام کرد.
وی اظهارکرد: در اثر این حادثه به 2 نفر از سرنشینان خودروها جراحاتی وارد شد به گونه ای که قادر به خروج از خودروها نبودند و آتش‌نشانان بی‌درنگ در اجرای عملیات ایمن‌سازی، علاوه بر قطع برق خودروها و جلوگیری از نشت بنزین، با نصب علایم هشدار دهنده ترافیکی در مسیر، با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی بدنه خودروها را بریده و افراد مصدوم را که یک فرد مذکر و یک فرد مونث بودند با احتیاط کامل از داخل خودروها خارج کردند و به امدادگران اورژانس 115 تحویل دادند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان از شهروندان درخواست کرد: به هنگام رانندگی،رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار داده و با سرعت مطمئنه در مسیر حرکت کرده و از انجام هر گونه اعمالی که موجب بروز تصادف شود، خودداری شود.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها