اخبار
 انتشار: 18 آذر 1398
   مشاهده: 176

  حضور رئیس سازمان آتش نشانی اهواز در آیین بهره‌برداری از مرکز سیار فرماندهی مدیریت بحران خوزستان

    آیین بهره‌برداری از مرکز سیار فرماندهی مدیریت بحران خوزستان با حضوردکتر اسماعیل نجار، معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران کشور برگزار شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز هفدهم آذرماه آیین بهره‌برداری از مرکز سیار فرماندهی مدیریت بحران خوزستان با حضور دکتر اسماعیل نجار، معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران کشور ، دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، مهندس موسی شاعری شهردار اهواز و مهندس ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در محل استانداری خوزستان برگزار شد.
استاندار خوزستان عنوان کرد: مرکز سیار مدیریت بحران در زمان‌های وقوع بحران در محل رخداد مستقر می‌شوند و مجهز به امکانات لازم برای مدیریت آن بحران خاص خواهند بود.
غلامرضا شریعتی با بیان این که این مرکز سیار واقع در فرماندهی مدیریت بحران را در محل برعهده می‌گیرد توضیح داد: این مرکز سیار با توجه به امکاناتی که دارد امکان مدیریت کردن شرایط را در میدان فراهم می آورد تا ما بتوانیم با آرامش خاطر کنترل شرایط را در دست بگیریم.
استاندارخوزستان بیان کرد: تلاش ما برای تامین تجهیزات به روزتر و بیشتر برای خدمت رسانی دستگاه‌های خدمات شهری و استان است.
گفتنی است با همت استاندار خوزستان و شهردار اهواز 2 دستگاه خودرو به ناوگان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اختصاص داده شد. 

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها