اخبار
 انتشار: 18 آذر 1398
   مشاهده: 158

  تصادف مرگبار یک کشته و 2 مجروح بر جای گذاشت

     برخورد خودرو پیکاب و تریلی در جاده خرمشهر به سمت آرمگاه سیدخلف یک کشته و 2 مجروح بر جای گذاشت.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، رئیس سازمان اظهارکرد: هجدهم آذرماه سال جاری ساعت هفت و 57 دقیقه، با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 سازمان، برخورد خودرو پیکاب و تریلی در جاده خرمشهر به سمت آرمگاه سیدخلف اطلاع رسانی شد.
مهندس قنبری بیان کرد: نیرو های عملیاتی و امداد و نجات سریعاً با 2 دستگاه خودرو اطفاء حریق و یک دستگاه خودرو امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: خودروها حین حرکت در مسیر به علت سرعت زیاد و عدم کنترل رانندگان به یکدیگر برخورد کردند و سرنشینان درون اتاقک خودرو پیکاب گرفتار و قادر به خارج شدن از داخل خودرو نبودند.
وی اظهارکرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و رعایت اصول ایمنی، با استفاده از تجهیزات تخصصی، افراد مصدوم را از کابین خارج کردند و جهت مداوا به عوامل اورژانس 115 تحویل دادند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اعلام کرد: متاسفانه در این حادثه یکی از سرنشینان جان خود را از دست داد و 2 سرنشین دیگر مجروح شدند، همچنین آتش نشانان پس از انتقال خودروها به حاشیه امن، مسیر را برای تردد سایر خودرو ها آزاد کردند.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها