مرحله دوم تعمیر اتوبوس های متوقفی آغاز شد.
اخبار
 انتشار: 01 دی 1398
   مشاهده: 114

  مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز خبر داد: مرحله دوم تعمیر اتوبوس های متوقفی آغاز شد

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز گفت : بازیابی اتوبوس های متوقفی آغاز شده و بزودی تعداد اتوبوس های بیشتری وارد چرخه حمل و نقل شهری اهواز می شود.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز: فاز دوم تعمیر اتوبوس های متوقفی که قابلیت احیاء دارند شروع شده و در روزهای آینده به چرخه حمل و نقل عمومی اهواز افزوده خواهند شد.
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز گفت: با حمایت شهردار محترم، تعمیر و بازیابی اتوبوس های متوقفی جان دوباره ای گرفته و این روند به همت جوانان متخصص و با انگیزه و با تکیه بر امکانات محدود درون سازمانی در حال انجام است.
وی خاطرنشان کرد: اتوبوس هایی در سازمان وجود دارد که از چند ماه تا چند سال به دلایل فنی متوقف شده اند که با همت و ایمان به تخصص نیروهای جوان و کارکشته سازمان و صبر و تأمل بیشتر در مرحله تعمیر ، قطعاً إحیا خواهند شد.
سبزعلی روند تعمیر اتوبوس های درون شهری و کارکرد معاونت فنی سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز را مثبت و رو به رشد ارزیابی کرد و افزود : در حال حاضر اولویت اول سازمان، افزایش تعداد اتوبوس های با کیفیت است که این مهم روزانه در تعمیرگاه مرکزی و حوزه فنی رصد می شود.
وی در ادامه با تأکید بر فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: باید از امکانات و ظرفیت های موجود استفاده شود و اتوبوس های بیشتری برای خدمات دهی به همشهریان آماده کرد و زمان انتظار مسافر را کاهش داد که بر همین اساس بازیابی اتوبوس هایی که قابل تعمیر هستند در دستور کار قرار دارند .
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز در پایان خاطرنشان کرد: در فاز نخست بازسازی اتوبوس در مهرماه سال جاری در بازه زمانی یک ماهه ، 42 دستگاه اتوبوس وارد ناوگان حمل و نقل شهری اهواز شده و هم اکنون در فاز دوم نوید روزهای خوبی را خواهیم داد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها