اداره-ارتباطات-سازمان-اتوبوسرانی-اهواز
اخبار
 انتشار: 10 دی 1398
   مشاهده: 191

  نرخ کرایه نقدی اتوبوس های درون شهری کاهش یافت

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز گفت: نرخ کرایه نقدی کلیه اتوبوس های ناوگان حمل و نقل درون شهری اهواز به قیمت مصوب کاهش پیدا کرد .
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز: با توجه به اشکالات بوجود آمده برای کارت بلیت الکترونیک و کمبود آن در باجه های فروش و برای رفاه حال شهروندان نرخ کرایه نقدی اتوبوس از تاریخ سوم دی ماه تا اطلاع ثانوی به نرخ مصوب (بدون جریمه)کاهش و قابل اجرااست.
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز افزود: به دلیل مشکلات بوجود آمده و لزوم بروز رسانی کارت بلیت الکترونیک و کمبود آن در باجه های فروش شهروندی ، تصمیم گرفته شد تا اطلاع بعدی، قیمت پرداخت نقدی در اتوبوس ها با مبلغ کارتی آن یکسان باشد.
سبزعلی با اشاره به اینکه همیشه نرخ نقدی با کارتی متفاوت بوده خاطرنشان کرد: پیش از این با مصوبه اعضای شورای اسلامی شهر و فرمانداری محترم و مطابق دیگر کلانشهر های کشور ، نرخ کرایه نقدی دو برابر نرخ کارتی از مسافران اخذ می شد که با توجه به مشکلات بوجود آمده و افزایش نرخ بنزین و گران شدن هزینه های جابجایی برای شهروندان و به جهت احترام به حقوق شهروندی ، سازمان اتوبوسرانی اهواز بر اساس کارشناسی انجام شده این مبلغ را تا اطلاع ثانوی با نرخ های تعیین شده جدید برای کلیه خطوط لازم الاجرا کرد.
وی در ادامه اظهارکرد : هم اکنون نرخ کرایه تمامی مسیرها در سطح پایانه ها نصب شده و نرخ گذاری خطوط اتوبوسرانی در کلانشهر اهواز بر اساس کیلومتر و مسافت مسیر ها در چهار گروه قیمتی از 4 تا 7 کیلومتر ،7 تا 5/9 کیلومتر ، 5/9 تا 16 کیلومتر و بالای 16 کیلومتر انجام شده تا شهروندان محترم با توجه به مسافت طی شده ، کرایه خود را پرداخت کنند.
وی در پایان گفت : قیمت کلیه خطوط در ایستگاه ها و پایانه های درون شهری و سایت سازمان به آدرس bus.ahvaz.ir قابل مشاهده است و سامانه پیام کوتاه 30007675 آماده دریافت هرگونه نظرات و شکایات شهروندان گرامی در خصوص سازمان اتوبوسرانی اهواز تنها ناوگان حمل و نقل درون شهری می باشد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها