اخبار
 انتشار: 16 دی 1398
   مشاهده: 116

  جلسه مشترک سازمان ساماندهی مشاغل شهری و سازمان جهاد کشاورزی استان

    به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی نشست کاری مشترک مدیران سازمان ساماندهی مشاغل شهری ، جهاد کشاورزی استان ،تعاونی روستای استان و جهاد کشاورزی شهرستان های استان خوزستان برگزار شد.

زرین کلاه عضو هیئت مدیره سازمان ساماندهی مشاغل شهری گفت :در راستای ارتقای سلامت جامعه و بهبود امنیت غذایی، افزایش تولید محصولات کشاورزی و موادغذایی گواهی شده  دراستان ضروری است.

وی  عنوان کرد: سازمان ساماندهی مشاغل شهری با هدف ارائه محصولات سالم، گواهی شده و ارگانیک به مصرف کنندگان، با قیمت مناسب و برای نخستین بار در اهواز، نمایشگاهی در دهه فجر بر پا خواهد کرد .

زرین کلاه با بیان این که سازمان ساماندهی مشاغل شهری درتعدادی از مراکز، غرفه های خاصی را برای ارائه محصولات سالم، ارگانیک و گواهی شده در نظر گرفته است، افزود: این غرفه ها با امتیازات خاصی در اختیار بهره برداران قرار خواهد گرفت .

زرین کلاه گفت: با برپایی نمایشگاه در کنار توسعه غرفه هایی خاص برای فروش محصولات سالم و ارگانیک، شاهد ترویج مصرف این نوع محصولات خواهیم بود.

زرین کلاه یادآور شد: سازمان میادین میوه و تره بار برنامه های گسترده ای برای این جشنواره دارد که در راستای حمایت از مصرف کنندگان صورت خواهد گرفت.

عضو هیئت مدیره سازمان ساماندهی مشاغل شهری خاطرنشان ساخت: کارشناسان سازمان ساماندهی مشاغل شهری در حال بررسی و برنامه ریزی دقیق برای بهره گیری از ظرفیت جشنواره محصولات سالم و گواهی شده هستند.

برپایه این گزارش نمایشگاه محصولات گواهی شده در بهمن ماه  سال جاری  برگزار می شود.

 

 

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها