اخبار
 انتشار: 17 دی 1398
   مشاهده: 142

  برگزاری مراسم بزرگداشت سردار سلیمانی در سازمان ساماندهی مشاغل شهری

      به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری بابک ربیعی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار بزرگ اسلام، سپهبد سلیمانی به همه، اظهار داشت: امنیت کنونی کشور با دست‌ها و گام‌های استوار این شهید والا مقام تأمین شده است و در همین راستا است که ملت ایران از داغ فقدان این سردار عظیم الشان این چنین در سوز و گداز هستند.

ربیعی افزود : حاج قاسم سلیمانی متعلق به جهان اسلام و همه آزادی خواهان است و همه مردم دنیا به این شهید والا مقام ارادت خاصی دارند و به فکر انتقام از خون پاک این شهید هستند.

وی با تاکید بر اینکه امیدواریم شاهد نابودی استکبار جهانی باشیم، عنوان کرد: امت اسلامی بیکار نخواهند نشست و به موقع انتقام این شهید والا مقام را از جاهلان خواهد گرفت.

ربیعی با بیان اینکه خون شهدا سبب سربلندی نظام و افتخاری برای انقلاب و زمینه صدور انقلاب به همه نقاط جهان فراهم خواهد کرد، افزود: آمریکا اگر فکر می‌کند با به شهادت رساندن امثال حاج قاسم سلیمانی این راه و مکتب که برگرفته از مکتب حسینی است باطل می‌شود خیالی بس باطل است.

گفتنی است  در این مراسم مدیران و کارکنان سازمان ساماندهی مشاغل شهری با مداحی و مرثیه خوانی مداح اهل بیت (کورش کوره چین ) به  عزاداری پرداختند.

 

 

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها