اخبار
 انتشار: 18 دی 1398
   مشاهده: 191

  تشکیل کمیته استقبال از بهار در سازمان ساماندهی مشاغل شهری

  بابک ربیعی رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری، از تشکیل کمیته‌ی تخصصی استقبال از بهار ۹۸ در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری  خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری، بابک ربیعی با بیان اینکه نوروز نماد حیات مجدد ، هم‌بستگی و زدودن کدورت‌ها و ارمغان زیبای بهار است، اظهار داشت: سازمان ساماندهی مشاغل شهری یکی از ارگان های مهم و فعال در ساماندهی و ارتقای خدمات شهری به خصوص در این ایام هستند. به همین دلیل برای ارتقای سطح فعالیت‌های عمرانی، خدماتی، و هم چنین برنامه‌ریزی و اتخاذ تصمیمات لازم در جهت ساماندهی مسایل شهری در پایان سال، کمیته تخصصی استقبال از بهار و نوروز ۹۸ با حضور معاونان و مدیران سازمان تشکیل شده است.

ربیعی با تاکید بر هم‌افزایی و ارتباط موثر بین بخش‌های مختلف این کمیته در آماده سازی هرچه بهتر سازمان برای استقبال از بهار و نوروز ۹۸، خاطرنشان کرد: از جمله اهداف مهم تشکیل این کمیته تکمیل پروژه‌های عمرانی در حال اجرا، زیباسازی و بهسازی بازارچه ها  سطح شهر ، برپایی سوغات سرا در جهت ایجاد نشاط و شادابی شهروندان و میهمانان در ایام نوروز ۹۸ است.

وی با بیان اینکه هدف ما جلب رضایت شهروندان است، افزود: جلسات هماهنگی و اقدامات لازم  به منظور استقبال هرچه بهتر از بهار ۹۸ برگزار خواهد شد  و تصمیمات لازم گرفته می شود .

بابک ربیعی ادامه داد: هنرمندان ، صاحب نظران و صاحبان ایده  نیز می‌توانند پیشنهاد‌ها و طرح‌های خود را در خصوص فعالیتها و اقدامات مناسب برای نوروز ۹۸ را به اداره ارتباطات  این سازمان اعلام کنند.

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها