اخبار
 انتشار: 18 دی 1398
   مشاهده: 275

  برگزاری انتخابات شورای اسلامی کار در سازمان پارکها

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح روز سه شنبه با حضور هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی کار سازمان پارکها و فضای سبز، انتخابات نمایندگان شورای اسلامی کار سازمان پارکها و فضای سبز در این سازمان برگزار شد.

رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: با اتمام اعتبار نامه نمایندگان دوره قبل این سازمان، اسامی شش نامزد جهت شرکت در دوره جدید شورای اسلامی کار را به ادراه کار، رفاه و امور اجتماعی اعلام نمود.

وی با اشاره به اسامی نامزدهای این دوره سازمان پارکها افزود: فریدون حبیبی پور، رحیم زهیری، زهره بابادی، علی دشت بزرگ، احمد عقبا و میلاد معصومی از کاندیدای نمایندگی شورای اسلامی کار در سازمان پارکها بودند.

این مقام مسئول یکی از نکات قابل توجه این انتخابات را حضور حداکثری پرسنل سازمان پارکها اعلام کرد و اظهار نمود: یکی از مهمترین نکات این انتخابات همبستگی و یکپارچگی پرسنل سازمان جهت اخذ رأی با مشارکت 80 درصدی بوده است.

وی تعداد آرای اخذ شده را تشریح کرد و در ادامه بیان نمود: آقایان میلاد معصومی با 51 رأی، رحیم زهیری 31 رأی، خانم زهره بابادی 27 رأی و مجدداً آقایان احمد عقبا 26 رأی، علی دشت بزرگ 20 رأی و فریدون حبیبی پور 7 رأی کسب نمودند که به ترتیب نفرات اصلی آقای میلاد معصومی با اکثریت آراء اول و آقای رحیم زهیری دوم شدند و سرکار خانم زهره بابادی با 27 رأی سوم و آقای احمد عقبا با 26 رأی چهارم و جزء اعضای علی البدل انتخاب شدند.

رئیس اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: هر یک از اعضای اصلی و علی البدل منتخب این سازمان بعد از مدت یک هفته اعتبارنامه های خود را از طریق اداره کل تعاون، کار، رفاه اجتماعی دریافت خواهند نمود و این اعتبارنامه به مدت دو سال می باشد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها