اخبار
 انتشار: 18 دی 1398
   مشاهده: 179

  دیدار مدیرعامل سازمان پارکها با رئیس دانشگاه نفت اهواز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز به همراه جمعی از معاونین و مدیران این مجموعه با رئیس دانشگاه نفت اهواز دیدارر کرد.

   صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: دانشگاه نفت اهواز یکی از قدیمی ترین دانشگاه های استان خوزستان است که از فضای سبز مناسب و درختان قدیمی و کهن سال برخوردار می باشد که نیاز به حفظ و نگهداری از آن احساس می شود.

وی با بیان اینکه این سازمان در همه زمینه ها آماده همکاری با این دانشگاه می باشد، افزود: سازمان پارکها بعنوان یک سازمان مادر تخصصی در حوزه فضای سبز شهری در استان خوزستان است و می تواند در بحث حفظ و نگهداری از فضای سبز، توسعه و آموزش به ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی خدمت رسانی نماید.

عبدالهی اذعان کرد: وجود کارشناسان برجسته ای در حوزه آب خام، خاکشناسی، گیاهشناسی، کشاورزی، طراحی محیط و منظر فضای سبز و دیگر حوزه های مختلف در این سازمان نقطه قوتی است که هیچ یک از پیمانکاران بخش خصوصی بطور کامل از آن برخوردار نیستند.

صالح عبدالهی در پایان با اشاره به بازدید میدانی صورت گرفته بیان کرد: دانشگاه نفت اهواز از محیط بکری برخوردار است و با توجه به اینکه محدوده آن محصور و محافظت شده است، از بابت تخریب فضای سبز نگرانی وجود نخواهد داشت. لذا با عنایت به اینکه خوابگاه های دانشجویی در محوطه دانشگاه می باشند و دانشجویان اکثراً در آنجا بسر می برند طرح های ویژه و خوبی جهت اوقات فراغت دانشجویان و اساتید این دانشگاه با محوریت فرهنگی و اجتماعی قابل اجرا خواهد بود.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها