اخبار
 انتشار: 21 دی 1398
   مشاهده: 289

  برگزاری جلسه هیأت مدیره سازمان پارکها

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، صبح روز چهارشنبه جلسه هیأت مدیره سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز با حضور علیرضا عالیپور معاون خدمات شهری و رئیس هیأت مدیره سازمان، صالح عبدالهی مدیر عامل و عضو هیات مدیره و مجتبی علوی فاضل عضو هیأت مدیره این سازمان برگزار شد.

صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز بیان کرد: طبق اساسنامه سازمان پارکها جلسات هیأت مدیره باید بصورت یک مرتبه در هفته توسط اعضاء برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه موضوعات کلیدی و مهمی هستند که هیأت مدیره باید در خصوص آنها تصمیم گیری نمایند، افزود: از رئیس هیأت مدیره خواستاریم تا موضوعاتی همچون تمدید قراردادهای بهره برداران و انجام مزایده های جدید را که واقعا این مجموعه به آن نیازمند است را بررسی و در این جلسه تصمیم گیری نمایند.

عبدالهی اذعان کرد: عدم تمدید قرارداد بهره برداران در سال 98 متاسفانه این سازمان را دچار چالشی بزرگ نموده است و تعداد زیادی از آنها اجاره بهای خود را به سال 97 پرداخت می نمایند و مطالبات سازمان از بهره برداران بدلیل عدم امکان تمدید قرارداد وصول نشده است.

این مقام مسئول اضافه نمود: مباحثی مانند بیمه حوادث، کسب مجوز استاندارد از اداره کل استاندارد وسایل بازی و غیره نیز تحت شعاع این موضوع قرار گرفته اند و نباید آنها را فراموش کرد.

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خواستار برگزاری مزایده های جدید مطابق با نیاز سنجی های صورت گرفته و تمدید قرارداد بهره برداران به مدت سه سال شد و اظهار کرد: در صورت تصویب این موضوعات، بسیاری از درگیری های ذهنی و فکری معاونین و مدیران مجموعه در خصوص مسائل بازرگانی برطرف خواهد شد و این مدیریت می تواند با فراغ خاطر به مسائل و پروژه های بزرگتر جهت ایام نوروز 99 بیاندیشد.

گفتنی است در پایان این جلسه کلیه اعضای هیأت مدیره با نظر موافق مصوبات جلسه را تأیید کردند و بدلیل کثرت موضوعات خواستار بررسی و تصویب مصوبات بصورت انفرادی در جلسات آینده شدند.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها