اخبار
 انتشار: 21 دی 1398
   مشاهده: 224

  بازدید مدیرعامل سازمان پارکها از پارک گوهر در منطقه هشت

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز به همراه معاون پارکها و فضای سبز این مجموعه از پارک گوهر در منطقه هشت بازدید بعمل آورد.

صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در این بازدید خطاب به معاون پارکها و فضای سبز، گفت: موضوع اتمام احداث پارک گوهر در منطقه هشت یکی از موضوعات مهمی است که باید در اسرع وقت پیگیری و به نتیجه منتج شود.

وی با بیان اینکه این پارک همانند گوهری در منطقه می ماند، افزود: موقیت پارک به لحاظ سوق الجیشی بسیار عالی می باشد و در صورت احداث این پارک شهروندان این منطقه می توانند از مزایای آن منتفع شوند.

عبدالهی با اشاره به انجام طراحی این پارک، توضیح داد: طراحی پارک گوهر انجام گرفته است و اقدامات اجرای آن و انتخاب پیمانکار نیز صورت پذیرفته، لیکن متاسفانه در تأمین اعتبار دچار مشکل شده ایم و پیمانکار موضوع را رها کرده است.

این مقام مسئول ضمن بیان اینکه موضوع بصورت حتم باید پیگیری و تعیین و تکلیف شود، خواستار شد: همکاران ما در شهرداری نیز در این زمینه باید با سازمان پارکها همکاری نمایند تا روند احداث پارک گوهر تسریع شود و شهروندان منطقه از امکانات آن استفاده نمایند.

مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: پارک گوهر با مساحتی بالغ بر 2/3 هکتار در یکی از مناطق کمتر برخوردار واقع شده است و در صورت بهره برداری و اتمام احداث این پارک سرانه فضای سبز منطقه هشت نیز افزایش چشمگیری پیدا خواهد نمود.

گفتنی است پارک گوهر با مساحتی بالغ بر 2/3 هکتار در منطقه هشت شهرداری اهواز واقع شده است که پس از عملیات هایی از قبیل خاکبرداری، خاک ریزی و تسطیح بدلیل عدم تأمین اعتبار پروژه، عملیات اجرایی آن از سوی پیمانکار متوقف شد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها