اخبار
 انتشار: 22 دی 1398
   مشاهده: 121

  گزارش شش ماهه اقدامات معاونت بهره برداری سازمان ساماندهی مشاغل شهری

    به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی ،حوزه معاونت بهره برداری سازمان ساماندهی مشاغل شهری در راستای سیاست های ابلاغی شهرداری اهواز با انجام اقدامات و فعالیتهای عمرانی ،تکریم ارباب رجوع، خدمات رسانی مطلوب و موثر، اصلاح الگوی مصرف گامی در راستای فراهم کردن خدمات بهتر به شهروندان اهوازی برداشته است .

امیرحسین حکمت معاون بهره برداری سازمان در خصوص فعالیت ها و اقدامات انجام شده در بازارچه های تابعه سازمان ساماندهی گفت : طرح توسعه و بهسازی بازارچه های تحت پوشش سازمان ساماندهی مشاغل شهری با هدف رفع مشکلات و ارتقا خدمت رسانی به شهروندان انجام شده است  روند بازسازی و رفع مشکلات بازارچه ها بنا بر اولویت های مشخص شده از بازارچه های گلستان آغاز شد و در قالب یک برنامه زمانبندی شده بازارچه کاج بهسازی و بازسازی گردید که در اختیار بانوان سرپرست خانوار قرار گرفت .

وی با بیان اینکه رفع مشکلات و بهینه سازی خدمات ارائه شده در همه بازارچه های سطح شهر اهواز ادامه خواهد داشت، گفت : نظافت و پاکسازی بازارچه های سازمان با همکاری سازمان آتش نشانی انجام شده است که طبق برنامه ریزی صورت گرفته هفته ای یک بار این اقدام صورت خواهد گرفت .

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی در راستای وظایف خود در خصوص احداث بازارچه های محله ای جلسات مختلفی با دفاتر تسهیل گری استانداری جهت ساخت بازارچه در محلات محروم به منظور بهبود شرایط زندگی در  آن مناطق برگزار کرده است  .

حکمت در ادامه گفت : برگزاری مزایده واگذاری غرف بازارچه مرو ،ترنج،الهیه ،باهنر و.. ، صدور اخطاریه به غرف داران دارای مشکلات حقوقی و برگزاری جلسات با بهره برداران بازارچه های پیروزی ،کمیل و طاهر  در جهت تبادل نظر وهمفکری به منظور رفع مشکلات از دیگر اقدامات این معاونت در واحد اداره بازار می باشد .

حکمت معاون ساماندهی مشاغل شهری در ادامه از اقدامات انجام شده در میدان مرکزی میوه و تره بار الغدیر  گفت : طرح ساماندهی باراندازهای میدان مرکزی میوه و تره بار الغدیر با هدف نظم و تسهیل شرایط کاری و امنیت اجتماعی به منظور حذف دلالان و واسطه هایی که باعث افزایش قیمت میوه و تره بار می شوند،دسترسی آسان شهروندان عزیز اهوازی و برقراری عدالت اجتماعی انجام شده است .

وی در ادامه بیان کرد : احداث میدان شرق اهواز در دستور کار این سازمان قراردارد این میدان واقع در جاده کمربندی اهواز –آبادان جنب مجتمع درودگران در زمینی به مساحت 19 هکتار می باشد که امید است با احداث این میدان تراکم و فشار ترافیکی روی میدان الغدیر کاهش پیدا کند ،احداث این میدان در شورای سرمایه گذاری تصویب شده است .

حکمت گفت : از دیگر اقدامات این واحد در میدان الغدیر می توان به اصلاح سیستم روشنایی ،احداث و نصب پکیج تصفیه خانه فاضلاب میدان الغدیر ،خرید 200 اصل نهال جهت فضای سبز میدان ،لایروبی میدان و نصب علائم  و تابلوهای ترافیکی اشاره کرد .

معاون بهره برداری سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز در پایان یادآور شد: از همه شهروندان در خواست می کنم مشکلات بازارچه ها ،کیوسک های مطبوعاتی و میدان الغدیر و پیشنهاداتی که برای خدمت رسانی بهتر وجود دارد را با سامانه پیام کوتاه سازمان با شماره 500240660 در میان بگذارند .

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها