#اتوبوس#درون#شهری#اهواز #اداره_ارتباطات_سازمان_اتوبوسرانی_اهواز #روابط_عمومی_سازمان_اتوبوسرانی #شهرداری_اهواز
اخبار
 انتشار: 22 دی 1398
   مشاهده: 182

  مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز : وضعیت اتوبوسرانی رو به بهبود است


    به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی  کوروش سبزعلی  در خصوص وضعیت سازمان اتوبوسرانی اهواز اظهار کرد: در مدیریت جدید شهری کاهش تعداد اتوبوس نداشته‌ایم. زمانی که به عنوان رئیس سازمان اتوبوسرانی منصوب شدم، یعنی از مردادماه سال ۹۸، تعداد اتوبوس‌های فعال ثبت شده در سامانه ۱۲۵ دستگاه بود و اکنون نیز ۱۵۰ اتوبوس در سطح شهر فعال هستند.
وی افزود: در یک ماه ابتدای آغاز به کار در این سازمان، برای تعمیر اتوبوس‌های بدون استفاده (متوقفی) تلاش شد و ۴۲ دستگاه اتوبوس، تعمیر و به چرخه فعالیت سازمان اتوبوسرانی برگردانده شد.
رئیس سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت: این ۴۲ دستگاه اتوبوس بازسازی نشده‌اند و تنها اورهال و تعمیر شده‌اند. وضعیت اتوبوسرانی نیز رو به بهبود است.
سبزعلی در خصوص از کار افتادن برخی اتوبوس‌ها در این مدت، بیان کرد: قرار نیست در این مدت همه اتوبوس‌ها همچنان پابرجا باشند. ممکن است ۴۲ دستگاه اتوبوس به چرخه فعالیت بازگردانده شوند اما تعدادی دیگر از کار افتاده شوند.
وی عنوان کرد: علاوه بر تعمیر این ۴۲ دستگاه اتوبوس، در دو سه ماه اخیر مجددا استارت تعمیر حدود ۱۵ دستگاه اتوبوس که مشکلات حادی نداشتند نیز زده شده است.
رئیس سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز گفت: از حدود ۲۰ روز پیش نیز بازسازی حداقل ۲۰ اتوبوس آغاز شده که تا ۲۲ بهمن‌ماه بازسازی کامل این اتوبوس‌ها به پایان خواهد رسید.
وی در خصوص تعداد اتوبوس‌های فرسوده عنوان کرد: بخشی از اتوبوس‌های فرسوده قابلیت بازگرداندن به چرخه سیستم اتوبوسرانی را ندارند. ۲۰۰ دستگاه اتوبوس از اتوبوس‌های متوقف شده و فرسوده، قابلیت بازگرداندن به چرخه فعالیت را دارند که البته این موضوع در صورت تامین اعتبار و در طولانی‌مدت امکان‌پذیر است.
 

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها