اخبار
 انتشار: 23 دی 1398
   مشاهده: 122

  برگزاری جلسه بررسی دستورالعمل های پیشنهادی از سازمان شهرداری ها ودهیاری های کشور

    به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز جلسه هم اندیشی در خصوص بررسی دستورالعمل راه اندازی مراکز مشارکتی عرضه میوه و تره بار فرآورده های کشاورزی و مایحتاج مصرفی خانوار در شهر و دستورالعمل احداث و راه اندازی مراکز عرضه و قربانگاه بهداشتی دام در محل سالن جلسات سازمان با حضور معاونین و مدیران برگزار شد .

علی دغاغله مسول امور مطالعات ساماندهی و رابط کارگروه تخصصی مراکز مدیریت عرضه محصولات کشاورزی و مایحتاج شهرداری کشور گفت: این جلسه هم اندیشی به منظور بررسی مشکلات و ارائه پیشنهاد جهت اصلاح پیش پیش نویس دستورالعمل های مربوط به راه اندازی مراکز عرضه میوه و تره بار و مراکز بهداشتی دام می باشد .

وی گفت : شهرداری به عنوان جایگاه اثر گذار اقتصادی و فرهنگی ،نیازمند جنبشی بزرگ در عرصه جذب سرمایه گذاری و جلب مشارکت اقشار مختلف در امر توسعه کمی وکیفی و ارائه خدمات مناسب و مورد نیاز شهروندان می باشد .

دغاغله ادامه داد : در همین راستا و بمنظور خدمت رسانی به شهروندان و ایجاد منبع درآمدی پایدار برای شهرداری و جلب مشارکت شهروندان مستعد و علاقه مند به سرمایه گذاری در اجرای پروژه های مدنظر اقدام به ارائه طرح مشارکتی خویش مالک نموده است .

مسول امور مطالعات و برنامه ریزی ساماندهی گفت : در طرح مشارکتی خویش مالک از پتانسیل های موجود در بخش خصوصی ، تعاونی و دولتی برای سرمایه گذاری در توسعه مراکز استفاده می شود .

گفتنی است در ادامه این نشست تخصصی معاونین و مدیران نقطه نظرات و راهکارهای خود را جهت تدوین آیین نامه و شیوه نامه راه اندازی بازارهای عرضه میوه و مراکز عرضه دام ارائه نمودند .

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها