اخبار
 انتشار: 24 دی 1398
   مشاهده: 222

  همکاری های دوجانبه اهواز و اصفهان در زمینه اتوبوس های درون شهری

     مدیرعامل و معاونین سازمان اتوبوسرانی اهواز از نحوه عملکرد سازمان اتوبوسرانی اصفهان بازدید کردند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز  مدیرعامل سازمان طی دیداری دو روزه از توقفگاه ها ، اتوبوس ها و پایانه های درون شهری کلانشهر اصفهان بازدید بعمل آورد .
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز گفت: در این دیدارها ضمن گفت و گو با مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اصفهان از توقفگاه شهید طباطبایی که یکی از بزرگ ترین مکان های بازسازی اتوبوس های بنز457 در کشور محسوب می شود، بازدید بعمل آمد .
سبزعلی با اشاره به اهدف این سفر خاطرنشان کرد : با توجه به اینکه ما در اهواز درحال استارت بازسازی اتوبوس هستیم لازم بود از تجربیات و نظرات استان ها و شهرهایی که در این عرصه مؤفق هستند استفاده کنیم ، لذا بر همین اساس توقفگاه شهید طباطبایی سازمان اتوبوسرانی اصفهان که پروژه بازسازی اتوبوس های بنز457 انجام می دهد را مورد بازدید و بررسی قرار دادیم.
وی نتایج به دست آمده را مثبت ارزیابی کرد و افزود : با همکارانمان در سازمان اتوبوسرانی اصفهان در خصوص نحوه بازسازی اتوبوس ها ، تعمیرگاه مرکزی ، معاونت فنی ، نیروهای انسانی ، معضلات و مشکلات حمل و نقل عمومی در کلانشهرها بحث و تبادل نظر شد.
وی در ادامه با تأکید بر تعامل هر چه بیشتر گفت: در زمینه های مختلفی نظیر مسائل فنی، بازسازی و بازیابی اتوبوس های متوقفی ، نیروی انسانی وکارگزینی ، IT، حمل و نقلی و نحوه سرویس دهی در شهرها می توان همکاری های دوجانبه خوبی را ایجاد کرد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها