اخبار
 انتشار: 24 دی 1398
   مشاهده: 117

  نشست حلقه صالحین در منطقه پنج

با حضور پرسنل منطقه، جلسه حلقه صالحین با عنوان بصیرت و آگاهی در منطقه پنج برگزار شد .

  اداره ارتباطات شهرداری منطقه پنج اهواز، از برگزاری جلسه حلقه صالحین بمناسبت رشادتهای سردارشهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش و هوشیاری مردم در برابر توطئههای دشمنان انقلاب، بصیرت و آگاهی، در نمازخانه منطقه با حضور پرسنل خبر داد.

چلداوی فرمانده پایگاه بسیج منطقه با تأکید بر مداومت و استمرار برگزاري جلسات آموزشی طرح صالحين گفت: طرح حلقه های صالحین مدتی است که در سراسر کشور به اجرا درآمده است و آموزش مسايل اعتقادي ، ترويج فرهنگ ديني در ادارات و کارآمد کردن ادارات از مهم‌ترين اهداف اين طرح است.
وي اظهار اميد واري كرد : كه اين طرح همانند ساير برنامه هاي بسبج با جديت و اولويت در برنامه‌هاي پايگاه بسيج قرار گيرد و به نحو احسن اجرايي شود.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی با توضیحاتی در خصوص رشادتهای سردارشهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش ، در ارتباط با داشتن بصیرت و آگاهی با مسائل جامعه و بیان دیدگاههای مختلف در مورد انقلاب اسلامی ایران و اینکه این انقلاب یک انقلاب الهی بوده است صحبت کرد.

وي با استفاده از آیات و روایات مطالب ارزشمندی با هدف تقویت و استحکام اخلاق دینی و تعهد اجتماعی ارائه نمود و بر لزوم داشتن دانش همراه با بصيرت و آگاهي اسلامی در کارمندان تاکيد کرد و افزود: میزان دین مبین اسلام، کسانی هستند که در کانون حق حرکت و از ائمه پیروی می کنند، چون نماد و مظهر حق هستند .
 

نویسنده خبر: عبیداوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها