اخبار
 انتشار: 24 دی 1398
   مشاهده: 544

  حضور شهرداری اهواز در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و هفتمین فن بازار استان خوزستان

     گروه مطالعات و پژوهش معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز امسال نیز همچون سالهای گذشته در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و هفتمین فن بازار استان خوزستان حضور یافت.
فرجی، رئیس گروه مطالعات و پژوهش با اعلام این خبر افزود: در این نمایشگاه طرحهای پژوهشی، منتخبی از پایاننامه های حمایتشده کارشناسی ارشد و دکتری، خلاصه نشست¬ها و کارگاه¬های پژوهشی برگزار شده وکتب منتشر شده حوزه پژوهش در این نمایشگاه در معرض دید عموم گذاشته شد.
وی همچنین استقبال از نمایشگاه را مثبت ارزیابی کرد و افزود: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای دیدار با اساتید، دانشگاه و مراکز علمی، نخبگان علمی و فعالین حوزه پژوهش و فناوری و محل مناسبی برای تبادل نظر در خصوص مسائل علمی روز ایجاد کرد.
در بخش جانبی نمایشگاه، نمایندگانی از حوزه¬های مختلف شهرداری اهواز مطابق زمانبندی اعلام شده حضور یافته و به سوالات بازدیدکنندگان در حوزه¬های مربوطه پاسخ گفتند.
در پایان خانم فرجی از حضور کارشناسان سازمان فاوا، سازمان پسماند، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و دیگر همکاران از حوزه های مختلف شهرداری اهواز قدردانی کرد.
گفتنی است این نمایشگاه با حضور استاندار خوزستان، رئیس و معاون پژوهشی دانشگاه شهید چمران اهواز و رئیس پارک علم و فناوری خوزستان و جمعی از مسئولان مراکز علمی استان افتتاح و از یکم تا سوم دی ماه در محل دائمی نمایشگاه¬های بین المللی استان خوزستان برگزار شد.

نویسنده خبر: معاونت برنامه ریزی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها