اخبار
 انتشار: 25 دی 1398
   مشاهده: 240

  دوره آموزش شهروندی در کلینیک گیاه پزشکی پارک شهروند برگزار شد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ دوره آموزش شهروندی با موضوع کلیات و مفاهیم خاکشناسی از سوی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در محل کلینیک گیاه پزشکی پارک شهروند ویژه عموم شهروندان برگزار شد.

صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد: دوره آموزش شهروندی با موضوع کلیات و مفاهیم خاکشناسی به همت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در محل کلینیک گیاه پزشکی پارک شهروند، ویژه عموم شهروندان برگزار شد.

عبدالهی با اشاره به اهمیت برگزاری دوره های آموزشی ویژه شهروندان، افزود: به منظور بالا بردن سطح دانش شهروندان در حوزه فضای سبز شهری و آشنایی با درختان و گیاهان آپارتمانی، دوره های آموزشی در سطوح مختلف برای علاقه مندان حفظ و نگهداری از فضای سبز برگزار می شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: حضور در این کارگاه ها برای دوستداران به این حوزه رایگان است و علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و شرکت در دوره های اموزش شهروندی به محل کلینیک گیاه پزشکی شهروند و یا اداره آموزش و تحقیقات سازمان پارکها و فضای سبز مراجعه نمایند.

در پایان گفتنی است دوره آموزش شهروندی با موضوع کلیات و مفاهیم خاکشناسی توسط دکتر محمدرضا هوشی از کارشناسان حوزه فضای سبز شهری روز جمعه 22 دی ماه به مدت دو ساعت در محل کلینیک گیاه پزشکی شهروند برگزار شد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها