اخبار
 انتشار: 28 دی 1398
   مشاهده: 163

  ایزدی عضو شورای اسلامی شهر اهواز از سازمان اتوبوسرانی دیدن کرد

     ایزدی عضو شورای اسلامی شهراهواز با مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز  شنبه 28 دی ماه محمد رضا ایزدی عضو شورای اسلامی شهراهواز از نحوه خدمات دهی سازمان اتوبوسرانی دیدن کرد و از عملکرد مدیریت جدید سازمان تقدیر نمود.
ایزدی عضو شورای اسلامی شهراهواز در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر از عملکرد کوتاه مدت مدیریت جدید سازمان گفت : تعداد اتوبوس هایی که در سطح شهر موجود است ، نسبت به آنچه باید باشد کاملاً متفاوت است .
وی با اشاره به کمبود شدید اتوبوس شهری در اهواز افزود : نسبت به آمار جمعیتی باید 800 دستگاه اتوبوس داشته باشیم که در حال حاضر کمتر از 200 دستگاه داریم ، هرچند که با مدیریت جدید 42 دستگاه در مدار قرار گرفته و حدود 40 دستگاه دیگر بزودی در چرخه حمل و نقل قرار خواهد گرفت.
محمدرضا ایزدی عضو شورای اسلامی شهراهواز خاطرنشان کرد : اختلاف تعداد اتوبوس موجود با تعداد استاندارد آن بسیار زیاد است و ضروریست که استانداری محترم خود را شریک در تأمین وسایل حمل و نقل عمومی بداند.
وی با درخواست از استاندار خوزستان گفت : آن درصد پولی را که استانداری وظیفه ی تأمین آن را دارد به اتوبوسرانی پرداخت کند تا مشکل حمل و نقل عمومی شهر اهواز که عمده ی آن تأمین اتوبوس است حل شود.

 

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها