اخبار
 انتشار: 29 دی 1398
   مشاهده: 220

  دومین جلسه سومین نمایشگاه سراسری گل و گیاه برگزار شد

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز جلسه ای با حضور صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز، رضا علیجانی مدیر کل ارتباطات و امور بین اللملل شهرداری اهواز و برخی از مدیران و معاونین این دو مجموعه در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

     صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز ضمن خیر مقدم حضور مدعوین گفت: این سازمان در نظر دارد در بهمن ماه سال جاری سومین نمایشگاه سراسری گل و گیاه اهواز را با حضور مدیران نهالستان های سراسر کشور به مدت هفت روز برگزار نماید.

وی ضمن بیان ظرفیت این نمایشگاه جهت اشاعه فرهنگ حفظ و نگهداری از فضای سبز، افزود: حضور چند صد هزار نفری شهروندان و استقبال بی نظیر آنها در دومین نمایشگاه سراسری گل و گیاه که سال گذشته برگزار شد، زمینه ساز توسعه و ترویج فرهنگ فضای سبز میان اقشار جامعه شده است.

این مقام مسئول با اشاره به همکاری دیگر سازمان ها و مناطق شهرداری اهواز بیان کرد: قطعاً این نمایشگاه عام المنفعه می باشد و شهرداری اهوار بدعت گذار آن است، لذا ما بقی سازمان ها و معاونت های زیر مجموعه می توانند در این زمینه سازمان پارکها را در اجرای بهتر نمایشگاه گل و گیاه همراهی و همیاری نمایند.

صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان با اشاره به پوشش تصویری و رسانه ای این نمایشگاه و دعوت از اصحاب رسانه و جراید و صدا وسیما جهت پوشش اخبار نمایشگاه، خواستار شد: با عنایت به اینکه بحث تبلیغات و رسانه یک موضوع تخصصی می باشد و حضرتعالی متولی آن در مجموعه شهرداری اهواز می باشید، تقاضا داریم؛ تا در بحث تبلیغات محیطی، دعوت رسانه ها و اجرای غرفه شهرداری اهواز در سومین نمایشگاه سراسری گل و گیاه این سازمان را یاری فرمائید.

رضا علیجانی نیز در ادامه این جلسه ضمن تقدیر از دعوت سازمان پارکها و تشکیل این جلسه اظهار کرد: مصادف شدن برگزاری سومین نمایشگاه سراسری گل و گیاه با دهه مبارک فجر را به فال نیک می گیریم و امیدواریم این نمایشگاه امسال نیز با حضور پر شور شهروندان برگزار شود.

مدیر کل اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز خاطرنشان کرد: با توجه به فرصت باقی مانده تا شروع نمایشگاه اگر هرچه زودتر طرح بوستر و بنر جهت تبلیغات محیطی آماده شود این اداره آمادگی این را دارد تا از طریق تبلیغات محیطی (پایه پرتابل و بلیبورد) از یک هفته قبل و تبلیغات در فضای مجازی جهت اجرای هرچه بهتر نمایشگاه همکاری نماید.

علیجانی در پایان با عنایت به عام المنفعه بودن این نمایشگاه تأکید کرد: ما با توجه به گستردگی این نمایشگاه نباید از مبحث نظارت بر قیمت ها و عملکرد انضباطی افراد غافل شویم و این موضوع خیلی مهمی است که ممکن است کل نمایشگاه را تحت الشعاع خود قرار دهد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها