اخبار
 انتشار: 06 بهمن 1398
   مشاهده: 132

  برگزاری نشست کارگروه استقرار میز خدمت در شهرداری اهواز

    دین پرست مدیرکل نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اهواز از برگزاری نشست کارگروه میز خدمت شهرداری اهواز و نمایندگان مناطق هشتگانه در روز سه شنبه 01/11/98 در سالن جلسات شهرداری خبر داد.
مجتبی دین پرست در این جلسه که با حضور  مهندس پوررفیعی سربازرس کل ارزیابی دستگاه های اجرایی در موضوع میز خدمت و  مهندس یونسی بازرس میز خدمت شهرداری اهواز برگزار شد بر اهمیت تکریم مراجعان و تلاش در راستای به حداقل رساندن نیاز به مراجعه حضوری به شهرداری برای دریافت خدمات تاکید کرد. نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان نیز ضمن تشکر از اهتمام شهرداری اهواز نسبت به پیگیری اجرایی شدن دستورالعمل های ابلاغی میز خدمت، توضیحاتی ارائه دادند.
در ادامه جلسه ضمن توجیه نمایندگان مناطق در خصوص اقدامات لازم و ارائه مستندات، مقرر شد مناطق در مهلت مقرر نسبت به اجرایی کردن مصوبات اقدام نمایند.
دین پرست افزود: کارکنان شهرداری اهواز با توجه به حجم مراجعات مستقیم شهروندان می بایست در راستای ارتقای کیفی خدمات رسانی به مراجعان اهتمام ویژه داشته باشد و به همین منظور استقرار میز خدمت مطابق دستورالعمل های تعیین شده به طور جدی در دستورکار اداره کل نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات می باشد.

نویسنده خبر: مرتضی فاطمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها