اخبار
 انتشار: 07 بهمن 1398
   مشاهده: 237

  بهسازی و نوسازی پارک شهربازی پادادشهر

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز از نوسازی و بهسازی پارک شهربازی پادادشهر اهواز خبر داد.

    صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: حسب دستور شهردار اهواز مبنی بر نوسازی و بهسازی پارک شهربازی پادادشهر، اقداماتی در این راستا از سوی سازمان پارکها صورت گرفت.

عبدالهی با اشاره به اینکه مدت هاست سیستم روشنایی پارک شهربازی فرسوده شده است، افزود: خوشبختانه حسب دستور شهردار اهواز و با همتی که از سوی کارکنان این سازمان صورت پذیرفت، سیستم روشنایی و وضعیت پایه های تلسکوپی موجود در این پارک مورد ترمیم و ساماندهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه سالها خطوط فاضلاب این پارک لایروبی نگردیده بود، اضافه کرد: در یکی دیگر از این اقدامات خطوط اصلی و فرعی فاضلاب موجود در پارک شهربازی که بعضاً دچار تخریب و گرفتگی بود، لایروبی و ترمیم شدند.

این مقام مسئول در ادامه از سیستم صوتی یکپارچه در پارک شهربازی گفت و توضیح داد: نبود یک سیستم صوتی حرفه ای بمنظور کنترل پخش موزیک در محدوده شهربازی پادادشهر به یک معضل تبدیل شده بود که با خریداری و نصب یک سیستم صوتی حرفه ای یکپارچه خوشبختانه این موضوع نیز حل وفصل شد.

صالح عبدالهی با ذکر اینکه تعداد بلندگوها نیز افزایش پیدا کرده است، یادآور شد: تنها دو عدد پایه بلندگو در پارک موجود بود که در این پروژه به 11 عدد افزایش پیدا کرد و بدینوسیله صدا در محدوده پارک شهربازی بصورت یکنواخت پخش خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اقدامات اصلاحی دیگری مانند بهسازی کفپوش های پارک، ساخت و نصب تابلوهای ورودی و افزایش تعداد پایه های روشنایی در برنامه های آتی این سازمان جهت ادامه بهسازی و نوسازی پارک شهربازی پادادشهر قرار گرفته است.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها