اخبار
 انتشار: 08 بهمن 1398
   مشاهده: 349

  طراحی و اجرای 10 فرش گل ۲۰۰ متری در آستانه فرارسیدن سال جدید

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صالح عبدالهی مدیر عامل این سازمان از طراحی و اجرای 10 فرش گل ۲۰۰ متری با همکاری مناطق هشتگانه خبر داد.

      صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: با فرا رسیدن ایام نوروز و نزدیک شدن به پایان سال و حسب دستور شهردار اهواز مبنی بر تنوع در فضای سبز و گلکاری شب عید، این سازمان اقدام به طراحی و اجرای 10 فرش گل ۲۰۰ متری با همکاری مناطق کرده است.

وی با اشاره به محل فرش گلهای ۲۰۰ متری افزود: تهیه گلها، طراحی، اجرا و نظارت این فرش گلها توسط سازمان پارکها و فضای سبز صورت می گیرد و در محل هایی که از پیش تعیین شده واقع در لوپ های پل پنجم منطقه یک و چهار، لوپ پل سوم منطقه دو و هفت و جنب پل سیاه واقع در منطقه دو، اجرا خواهند شد.

عبدالهی با بیان اینکه استعلام خرید گلها صورت گرفته است، تصریح کرد: آماده سازی بستر فرش گلها و بهسازی آن توسط مناطق ذکر شده در حال انجام می باشد.

این مقام مسئول در رابطه با کاشت گیاهان و مثمر در فضای سبز اظهار کرد: کاشت نخل مثمر به صورت وسیع در سطح فضای سبز کلانشهر اهواز در دستور کار این سازمان قرار گرفته است و این موضوع در حال ارزیابی و پیدا کردن نخل های یکسان با واریته مناسب جهت طراحی و کاشت در فضای سبز کلانشهر اهواز می باشد.

مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری در پایان خاطر نشان کرد: پروژه اجرای نرده های بتنی در سطح منطقه ۲ شهرداری اهواز با همکاری خوب شهرداری این منطقه در حال انجام می باشد و قطعاتی از فضای سبز و جاده ساحلی غرب اهواز حد فاصل پل شهید بقایی تا پل سیاه عملیات نرده گذاری صورت پذیرفته است.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها