اخبار
 انتشار: 08 بهمن 1398
   مشاهده: 219

  اجرای منظر صخره ای در فضای سبز منطقه دو

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز اجرای منظر صخره ای در فضای سبز منطقه دو شهرداری اهواز از سوی سازمان پارکها و فضای سبز شروع شد.

   صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: این سازمان در راستای اهداف عالیه خود که همانا اجرای طرح های نوین و متنوع در فضای سبز می باشد، اقدام به طراحی و اجرای منظر صخره ای با همکاری منطقه دو شهرداری اهواز کرده است.

وی با بیان اینکه منطقه دو شهرداری اهواز همکاری خوبی جهت اجرای این پروژه داشته است، افزود: زیباسازی منظر و فضای سبز شهری از نکات مهمی است که باید بوسیله افراد متخصص و تحصیل کرده در این رشته اجرا شود، که خوشبختانه این سازمان از نیروهای برجسته ای در این زمینه برخوردار است.

عبداللهی با اشاره به اینکه طراحی و اجرا دو نکته اصلی در زمینه فضای سبز شهری می باشد، اظهار کرد: گاهی اوقات طراحی های صورت گرفته از سوی سازمان وقتی به مناطق سپرده می شود، همان طرح کامل اجرا نمی شود و باعث نازیبایی منظر و فضای سبز شهری می شود.

این مقام مسئول از اجرای 20 منظر صخره ای در مناطق هشتگانه خبر داد و تصریح کرد: سعی شده است توزیع عادلانه ای در خصوص اجرای منظرهای صخره ای صورت بگیرد که این موضوع ارتباط مستقیم با همکاری مناطق دارد. در صورت همکاری مناطق هشتگانه منظرهای صخره ای بزودی در سطح فضای سبز کلانشهر اهواز اجرا خواهند شد.

 مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: مناظر صخره ای یکی از آیتم های مهم در طراحی فضای سبز شهری می باشند که این سازمان در نظر دارد با عنایت به فرا رسیدن ایام نوروز و فصل کاشت، اینگونه طراحی ها را در سطح فضای سبز کلانشهر اهواز بیش از پیش توسعه دهد.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها