اخبار
 انتشار: 12 بهمن 1398
   مشاهده: 286

  آرین هشت ساله فرمانده عملیات آتش نشانی اهواز شد

    آتش نشان های اهوازی برای برآورده کردن آرزوی آرین ۸ ساله، کودکی که این روز ها با بیماری سرطان مبارزه می کند، تحت فرمان او قرار گرفتند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، رئیس سازمان آتش نشانی اهواز بیان کرد: یازدهم بهمن ماه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز برای برآورده کردن آرزوی آتش نشان شدن آرین ۸ ساله، کودکی که این روز ها با بیماری سرطان مبارزه می کند مراسمی در ایستگاه آتش نشانی گلستان برگزار کرد.
ابراهیم قنبری رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در خصوص برگزاری این مراسم ابراز خوشنودی کرد و آتش نشانی را ارگانی برای خدمت به آحاد مردم خواند که این روزها نه تنها در بحث ایمنی و حریق، بلکه در تمام عرصه ها فعال بوده و این برنامه را نیز در راستای اهداف خیرخواهانه و مسئولیت اجتماعی آتش نشانی معرفی کرد که باید توسط سایر دستگاه ها نیز ادامه پیدا کرده و حلقه مهربانی را پیوسته نگه دارد.
گلناز علیخانی مدیر انجمن خیریه فرشته های زمینی وضعیت جسمانی و روحی آرین را قبل و بعد از برنامه تشریح کرد و گفت: قبل از آن که آرین را برای برنامه امروز از بخش مراقبت های ویژه با کنترل پزشکانش خارج کنیم، آرین وضعیت خوبی نداشت.اما پس از پوشیدن لباس آتش نشان و دیدن جشنی که برای او تدارک دیده شده بود، برای لحظه ای لبخند چهره زیبایش را ترک نکرد.
مهندس قنبری افزود: آتش نشان‌های اهوازی در کنار مردمی که با اشتیاق در این برنامه شرکت کرده بودند، تولد آرین را در این برنامه جشن گرفته و با برگزاری مراسمی شاد و مفرح سعی داشتند تا دل آرین کوچک را هرچه بیشتر شاد کرده و برای او خاطره ای به یاد ماندنی رقم بزنند.
در پایان این برنامه فرمانده آرین، با حضور در منطقه عملیاتی که از قبل تدارک دیده شده بود، مهار یک آتش سوزی نمادین را فرماندهی و کنترل کرده و به سمت ایستگاه آتش نشانی برگشت‌ و از آن جا با کوله باری از خاطره به سمت بیمارستانی که ادامه روند درمانش در آن انجام می شود بازگشت.


 

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها