اخبار
 انتشار: 13 بهمن 1398
   مشاهده: 277

  ربیعی: برپایی نمایشگاه عرضه محصولات دارای گواهی ویترینی برای به تصویر کشیدن توانمندی های کشاورزان استان خوزستان است

     اولین نمایشگاه عرضه محصولات گواهی شده به همت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی و سازمان جهاد کشاورزی در جاده ساحلی کیانپارس جنب کتابخانه مرکزی پارکینگ کتابخانه گشایش یافت و شهروندان می‌توانند از ساعت 14  تا 22 ضمن بازدید از نمایشگاه، نسبت به خرید محصولات گواهی شده اقدام کنند.

ربیعی رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری گفت : برگزاری این نمایشگاه در دهه فجر به منظور پاسداشت تلاش هایی است که برای دستیابی به استقلال و آزادی در قالب انقلاب شکوهمند اسلامی صورت گرفت و به فرموده بنیانگذار امام خمینی (ره) در شعار ((ما می توانیم)) تبلور یافته است .

وی گفت : در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ،امام خامنه ای به عنوان سکاندار کشتی انقلاب ،راه برون رفت از مشکلات را اقتصاد مقاومتی و توجه به تولید و اشتغال دانسته اند بنابراین راهبرد ،سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز برنامه ریزی های گسترده ای در دوره جدید مدیریتی صورت داده تا بستر لازم برای تقویت تولید گران و کم شدن فاصله تولید و مصرف کننده ایجاد شود .

رییس سازمان ساماندهی مشاغل گفت : برگزاری نخستین نمایشگاه عرضه محصولان مدیریت شده و دارای گواهی در استان خوزستان ،نشان دهنده ظرفیت و امکان بالقوه مناسبی است که می توان با بالفعل نمودن آن ،ضمن برطرف نمودن نیازهای غذایی شهروندان اهوازی ،نیم نگاهی به بازارهای هدف داخلی و خارجی نیز داشت .

وی خاطر نشان کرد :در این نمایشگاه تولید کنندگان محصولات سلامت و گواهی شده ،با حذف واسطه های معمول ،امکان یافته اند ،محصولات خود را به طور مستقیم درمعرض استفاده شهروندان اهواز قرار دهند .

ربیعی با بیان این مطلب که اهواز به عنوان مرکز استانی که قطب تولیدات باغی، صیفی جات و سبزیجات و کشاورزی است می تواند با بهره گیری از ویژگی های منحصر به فرد جغرافیایی اش به عنوان مرکز صادرات این محصولات در خاورمیانه بدرخشد، خاطر نشان کرد: بی تردید راه صادرات از تامین نیازهای داخلی و کسب رضایت مصرف کننده ایرانی می گذرد و می خواهیم در این نمایشگاه در کنار هدف عرضه محصولات، ویترینی برای به تصویر کشیدن توانمندی های بخش باغی و کشاورزی استان فراهم آوریم .

این مقام مسئول تصریح کرد: نتیجه چندین ماه رایزنی ،برنامه ریزی و همکاری مشترک سازمان ساماندهی مشاغل شهری با حمایت شهردار و اعضای شورای شهر در این نمایشگاه متبلور شده است .

وی در پایان گفت: تلاش ما،عرضه محصولات با کیفیت و ارائه سبد غذایی متنوع بوده تا بتوانیم همه سلایق و علایق را تامین نماییم و امیدواریم این گام اول با استقبال شهروندان به گام های بعدی متصل شود .

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها