اخبار
 انتشار: 13 بهمن 1398
   مشاهده: 455

  محوطه سازی و بتن ریزی توقفگاه قدس انجام شد

    مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی از پایان فاز نخست کف سازی و بتن ریزی توقفگاه قدس خبر داد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز بخشی از توقفگاه قدس به دلیل استحکام بخشی و استفاده بهینه ، پس از سالها محوطه سازی و بتن ریزی شد.
کورش سبزعلی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اهواز در حاشیه بازدید از روند کارهای عمرانی در دست اقدام گفت: عملیات کف سازی و بتن ریزی محوطه توقفگاه قدس جهت تعویض روغن و کارواش اتوبوس ها ساخته شده است.
سبزعلی با ضرورت دانستن بتن ریزی این قسمت از توقفگاه قدس خاطرنشان کرد: متأسفانه از زمان تأسیس توقفگاه تا کنون اقدام عاجلی برای آبگرفتی ها و مشکلات موجود صورت نگرفته بود و هم اکنون در مدیریت جدیدسازمان پس از کارشناسی های انجام شده ، بخشی از محوطه این توقفگاه را اجرا و به بهره برداری رسانید.
وی با اشاره به اهداف پروژه افزود : با توجه به اینکه اتوبوس های شهری نیاز به کارواش روزانه ، تعویض روغن ، معاینه و انجام امور فنی دارند ، بر همین اساس استحکام بخشی ، آرماتور بندی ، شیب بندی استاندارد برای پاکسازی و آماده سازی اتوبوس ها جهت سرویس دهی بهتر انجام شده است.
وی در پایان نوید استارت فازهای بعدی این پروژه عظیم و کاربری را داد و تصریح کرد: در صورت تأمین بودجه لازم ، با سرعت و دقت و براساس نیازسنجی های فنی و عمرانی ، این مهم در ماه های آینده عملیاتی خواهد شد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها