اخبار
 انتشار: 14 بهمن 1398
   مشاهده: 308

  برگزاری کارگاه آموزش ترافیک در دبستان دخترانه شاهد شکوفه های انقلاب

کارگاه آموزشی ترافیک ویژه دانش آموزان مدارس با هدف اهمیت ویژه ی آموزش های متمرکز در یادگیری قوانین و نهادینه سازی فرهنگ ترافیکی در میان دانش آموزان برگزار شد.

   به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، با توجه به استقبال دانش آموزان در خصوص فراگیری آموزش های ترافیکی، امروز دانش آموزان دبستان دخترانه شاهد شکوفه های انقلاب واقع در منطقه پنج شهرداری، نکات مهم ترافیکی را فرا گرفتند.

در این کارگاه آموزشی مسئول امور آموزش و فرهنگ ترافیک، مواردی از قوانين و مقررات ترافیکی مانند رفت و آمد در بين خطوط، گذر عابر پياده، دليل خط كشي خيابان‌ها، استفاده از پل‌هاي هوايي، مفاهيم رنگ‌ها در چراغ راهنمايي و رانندگي، نحوه نشستن به داخل خودرو و بستن كمربند ايمني و نیز عوامل موثر در ایجاد ترافیک و مقررات راهنمایی و رانندگی مانند نحوه عبور از عرض خیابان، پیاده رو، توجه به مقررات ترافیکی و نحوه سوار و پیاده شدن از سرویس مدارس را به دانش آموزان آموزش داد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، در این خصوص ضمن اشاره به آموزش کودکان به عنوان مهمترین روش برای ارتقاء سطح فرهنگ ترافیکی، اظهار داشت: آموزش فرهنگ ترافیک از سنین کودکی، پشتوانۀ محکمی برای اجرای صحیح قوانین و حصول نتایج قابل قبول در دوران بزرگسالی خواهد بود.

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها