اخبار
 انتشار: 14 بهمن 1398
   مشاهده: 182

  طراحی و اجرای دومین منظر صخره‌ای

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ صبح امروز عملیات اجرای دومین منظر صخره‌ای در محدوده فضای سبز شهرداری منطقه دو با موفقیت به پایان رسید.

   صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: با اجرای موفق و استقبال خوب شهروندان از طراحی و اجرای اولین منظر صخره ای در محدوده فضای سبز شهرداری منطقه دو، عملیات طراحی و اجرای دومین منظر صخره ای در فضای سبز شهرداری این منطقه به پایان رسید.

عبدالهی در تعریف منظر صخره ای عنوان کرد: مناظر صخره ای ترکیبی از گیاهان پوششی، یوکا، گلهای فصلی و تخته سنگها می باشند که جهت طراحی و تنوع در فضای سبز اجرا می شوند.

ایشان با اشاره به لزوم تنوع در فضای سبز بیان کرد: این سازمان به عنوان ناظر عالیه فضای سبز در کلان شهر اهواز به دنبال ایجاد تنوع در فضای سبز، استفاده از گیاهان بومی و مثمر، کاشت نخل های مثمر و تغییر الگوی کشت در فضای سبز می باشد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز خواستار همکاری متقابل مناطق هشتگانه شد و افزود: جهت اجرای بهتر پروژهای فضای سبز نیاز به همکاری مستمر و مداوم مناطق هشتگانه می باشد و ما انتظار داریم این همکاری از سوی مناطق ادامه داشته باشد تا بتوان این تغییرات را در فضای سبز اهواز رقم زد.

عبدالهی در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان نیز باید در زمینه حفظ و نگهداری از فضای سبز با شهرداری اهواز همکاری متقابل داشته باشند تا بتوانیم یک فضای سبز پویا و درخور شهروندان اهوازی ایجاد نماییم.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها