اخبار
 انتشار: 16 بهمن 1398
   مشاهده: 92

  برخورد شدید دو دستگاه خودرو پراید چهار مجروح برجای گذاشت

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: برخورد شدید دو دستگاه خودرو پراید در منطقه پادادشهر چهار مجروح برجای گذاشت.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، مهندس ابراهیم قنبری اظهارکرد: شانزدهم بهمن ماه سال جاری ساعت 13 و 10 دقیقه با تماس تلفنی شهروندان به سامانه 125 ستاد فرماندهی سازمان خبر برخورد دو دستگاه خودرو سواری پراید با یکدیگر در منطقه پادادشهر اطلاع رسانی شد.
وی بیان کرد: آتش نشانان و گروه امداد و نجات با امکانات و تجهیزات کافی به محل حادثه اعزام شدند و مشاهده کردند که در جریان حادثه رانندگی چهار نفر از سرنشینان خودروها مصدوم و درون اتاقک خودروها گرفتار شده اند.
مهندس قنبری افزود: آتش نشانان علائم هشدار دهنده جهت جلوگیری از بروز حوادث احتمالی در مسیر قرار دادند و با بکارگیری تجهیزات تخصصی بدنه خودروها را بریده و مجروحین را از داخل خودرو ها خارج کردند و به امدادگران اورژانس 115 جهت درمان تحویل دادند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اظهارکرد: آتش نشانان ایمن سازی های لازم را انجام دادند و خودرو ها را به حاشیه امن مسیر منتقل کردند. 

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها