اخبار
 انتشار: 19 بهمن 1398
   مشاهده: 176

  بازدید مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان از نمایشگاه مشاغل خانگی

     همزمان با دهه مبارک فجر و برگزاری نمایشگاه مشاغل خانگی به همت سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز، دکتر موسوی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری از نمایشگاه بازدید بعمل آوردند.

به گزارش اداره ارتباطات سازمان ساماندهی مشاغل شهری  مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان در این بازدید که به بیش از دو ساعت به طول انجامید، با حضور در غرفه ها ، ازفعالیت ها  و اقدامات صورت گرفته در راستای اشتغال زایی بانوان توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اهواز تقدیر کرد.

فرانک موسوی در حاشیه بازدید از نمایشگاه مشاغل خانگی نقش مشارکت زنان در توسعه پایدار اظهار کرد: بانوان اهوازی در زمینه مشاغل خانگی از توانمندی و ظرفیت بالایی برخوردار هستند و فلسفه برگزاری این نمایشگاه‌ها را می‌توان به نمایش گذاشتن این توانمندی‌ها دانست.

وی افزود: با برگزاری هر نمایشگاه با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بیشتر بانوان اهوازی آشنا می‌شویم به طوری که در بازدید از نمایشگاه می‌توان هنرهای جدید و فراموش شده را درک کرد که فضای روانی خوبی را ایجاد می‌کند.

مدیرکل امور بانوان استانداری اهواز خاطرنشان کرد: گذراندن اوقات فراغت به بطالت و عدم استفاده صحیح از این اوقات سبب افسردگی و آسیب‌های روحی برای بانوان می‌شود این در حالی است که با شناسایی ظرفیت‌های موجود می‌توان دوره‌های آموزشی هنری برای آن‌ها ایجاد کرد.

وی تاکید کرد: برگزاری این نمایشگاه نباید مقطعی باشد امیدواریم با حمایت‌های شهرداری این نمایشگاه را به صورت فصلی و در مناسبت‌های مختلف برگزار کنیم.

موسوی یادآور شد: مهم‌ترین مشکل در حال حاضر بانوان مشغول به فعالیت در زمینه مشاغل خانگی و صنایع دستی، نبود بازار مناسب جهت عرضه محصولات است و در این میان با فصلی کردن نمایشگاه‌ها می‌توان بازار فروش مناسبی برای آن‌ها ایجاد کرد.

نویسنده خبر: ب. کریمی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها