اخبار
 انتشار: 19 بهمن 1398
   مشاهده: 60

  برخورد شدید خودرو پراید با تیر برق یک مصدوم برجای گذاشت

     رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: برخورد شدید یک دستگاه خودرو پراید با تیر برق در منطقه سه را تپه به سمت برومی یک مصدوم برجای گذاشت.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، مهندس ابراهیم قنبری اظهارکرد: نوزدهم بهمن ماه سال جاری ساعت هفت و 50 دقیقه با تماس تلفنی شهروندان به سامانه 125 ستاد فرماندهی سازمان خبر تصادف خودرو پراید در منطقه سه را تپه به سمت برومی اطلاع رسانی شد.
وی بیان کرد: ستاد فرماندهی سازمان سریعا آتش نشانان و گروه امداد و نجات را با امکانات و تجهیزات کافی به محل حادثه اعزام کرد.
مهندس قنبری افزود: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده کردند در جریان حادثه رانندگی و برخورد خودرو پراید با تیربرق راننده مصدوم درون اتاقک خودرو محبوس شده است.
وی تصریح کرد: ماموران آتش نشانی علائم هشدار دهنده ترافیکی را جهت جلوگیری از بروز حوادث احتمالی در مسیر قرار دادند و با بکارگیری تجهیزات تخصصی بدنه خودرو پراید را بریده و راننده مصدوم را از داخل خودرو خارج کردند و به امدادگران اورژانس 115 جهت درمان تحویل دادند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان اظهارکرد: آتش نشانان ایمن سازی های لازم را انجام دادند و خودرو را به حاشیه امن مسیر منتقل کردند. 

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها