اخبار
 انتشار: 21 بهمن 1398
   مشاهده: 163

  افتتاحیه سومین نمایشگاه سراسری گل و گیاه اهواز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ ظهر امروز سومین نمایشگاه سراسری گل، گیاه و ادوات باغبانی با حضور شهردار اهواز و اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز برگزار می شود.

   صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز اعلام کرد: بعد از ظهر امروز دوشنبه افتتاحیه نمایشگاه گل، گیاه، ادوات باغبانی و گیاهان دارویی با حضور بیش از 80 غرفه تولید و عرضه کننده گل و گیاه از سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه برای سومین مرتبه است که برگزار می گردد، افزود: یکی از مزایای این نمایشگاه حضور تولید کنندگان و عرضه کنندگان گل و گیاه از سراسر کشور است که می تواند باعث کاهش قیمت خرید گل برای دوستداران آن شود.

عبدالهی با اشاره به استقبال خوب شهرونمدان از نمایشگاه گل و گیاه در سنوات گذشته، بیان داشت: گل و گیاه شاید جزء اقلام ضروری و اولیه محسوب نشود، لیکن تأثیری گذاری آن بر روحیه افراد و حس نشاطی که بوسیله آن بوجود می آید را نمی توان نادیده گرفت.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: علاقه مندان به این نمایشگاه می توانند از روز دوشنبه 21 بهمن ماه لغایت 26 بهمن ماه به مدت شش روز از ساعت 16 تا 22 برگزار از نمایشگاه بازدید بعمل بیآورند.لازم به توضیح است که سازمان پارکها نیز به عنوان متولی اصلی فضای سبز کلانشهر اهواز در این نمایشگاه دارای غرفه بوده و پاسخگوی مسائل مربوط به فضای سبز شهری خواهد بود.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها