اخبار
 انتشار: 23 بهمن 1398
   مشاهده: 88

  حضور سرپرست شهرداری منطقه چهار اهواز در راهپیمایی 22 بهمن

 

سرپرست شهرداری منطقه چهار اهواز به همراه کارکنان خود و هم دوش بقیه شهروندان در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار اهواز، پرویز دغاغله گفت: دهه فجر طلیعه صبح آزادی و 22 بهمن ، سالروز پیروزی نور بر تاریکی و غلبه ایمان و اعتقاد مردم آزاده و مسلمانان ایران بر طاغوت زمان است. مردمی که با بذل جان، مال و فرزند خویش بر حکومت جبار 2500 ساله شاهنشاهی خط بطلان کشیدند.

سرپرست منطقه چهار افزود: انقلاب اسلامی رفاه، آسایش، آزادی و توسعه و پیشرفت را برای ملت ایران به ارمغان آورد؛ همچنین مانند نور امیدی بر دل های مظلومان عالم تابید و مانند درختی سایه گستر بر جهانیان تاثیر گذاشت.خیزش و بیداری های اسلامی، مقاومت مردم فلسطین و پیروزی های مقاومت در برابر داعش و صهیونیسم، همه و همه متاثر از انقلاب اسلامی ایران است.

سناریوها و خیمه شب بازی های استکبار جهانی ، ایجاد اختلاف میان مسلمانان ، حمایت از گروهک های تکفیری و ادعاهای دروغین حقوق بشر، همه ناشی از اسلام هراسی و وحشت گرایش جوانان اروپا و امریکا به اسلام است؛ حرکات زننده و شیطانی در توهین به مقدسات ادیان آسمانی و ایرانیان نیز بنا به گواهی تاریخ ، محکوم به شکست و در نهایت پیروزی از آن جبهه حق خواهد بود.

وی افزود: ملت ایران با شرکت یکپارچه خود در راهپیمایی 22 بهمن عزم، اراده، عزت و عظمت خود را به منصه ظهور گذاشت و با آرمان های امام راحل عظیم الشان(ره) و مقام عظمای ولایت تجدید پیمان کردیم.

 

 

نویسنده خبر: صافی نژاد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها