اخبار
 انتشار: 23 بهمن 1398
   مشاهده: 158

  دیدار شهردار منطقه یک اهواز با خانواده شهدا

یاسین کاوه پور شهردار منطقه یک اهواز به مناسبت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و با هدف تکریم و تعظیم خانواده معزز شهدا و ایثارگران سرافراز با خانواده معظم شهید عبادی دیدار کرد.
بنا به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه یک اهواز، در ادامه دیدار با خانواده های معظم شهدای این منطقه روز یکشنبه 20 بهمن ماه ۱۳۹۸، شهردار منطقه همراه با بازرس محترم شورای مشاورین وزراء در امور ایثارگران ، فرمانده پایگاه بسیج شهرداری اهواز، فرمانده پایگاه بسبج منطقه، رئیس اداره ارتباطات و جمعی از مسئولین منطقه با حضور در منزل خانواده شهید عبادی، با خانواده این شهید معزز دیدار و گفت و گو كردند.
یاسین کاوه پور در این دیدار تكریم و تجلیل از خانواده معظم شهدا را یك وظیفه مهم دانست و اظهار كرد : امروز شهیدان حق بزرگی بر گردن ما دارند و احترام به خانواده‌های آنها وظیفه همه مسئولان است.
وی به تقدیم شهید از سوی خانواده عبادی اشاره كرد و آن را افتخار بزرگی برای نظام اسلامی ایران و شهروندان این منطقه دانست و یادآور شد: شهدا طلایه داران عزت و سربلندی ایران اسلامی هستند.
مدیر منطقه تاكید كرد: امروز وظیفه داریم كه با استفاده از تمامی ابزارهای ممكن ضمن صیانت از آرمان ها و اهداف بلند آن شهیدان والامقام، در ترویج و تبیین فرهنگ ایثار و شهادت تلاش كنیم.
خانواده شهید عبادی در ادامه به بیان خاطراتی از شهید عزیز پرداختن و ضمن قدردانی از دیدار شهردار منطقه یک، حضور مسوولان در كنار خانواده شهدا و تلاش آنان در جهت ارائه خدمات به شهروندان را مایه دلگرمی و آرامش دانستند.
نویسنده خبر: آرزو داغری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها