اخبار
 انتشار: 23 بهمن 1398
   مشاهده: 110

  حضور مدیر و کارکنان شهرداری منطقه پنج در راهپیمایی 22 بهمن

مدیر ، معاونین ، مسئولین و کارکنان شهرداری منطقه پنج همگام و دوشادوش امت شهید پرور اهواز در راهپیمایی 22 بهمن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران شرکت کردند.

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه پنج اهواز؛ شهردار، معاونین و پرسنل شهرداری منطقه دوشادوش مردم همیشه در صحنه اهواز به صورت گسترده و پرشور در راهپیمایی 22 بهمن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران شرکت کردند.

شهردار و پرسنل شهرداری منطقه با حضور گسترده خود در این راهپیمایی با سر دادن شعارهایی همچون "مرگ بر استکبار" و "مرگ بر آمریکا" و" مرگ بر اسرائیل" حمایت خود را از مقام عظمای ولایت و آرمان های انقلاب اسلامی اعلام کردند.

پرسنل منطقه در یوم الله 22 بهمن همراه با سایر کارکنان شهرداری مناطق ، همانند سال های گذشته هم صدا و همراه با حضور حماسی شهروندان با سر دادن شعارهایی، انزجار خویش را از جنایات استکبار جهانی و ایادی آنها فریاد زدند.

کارکنان ولایت مدار انقلابی و بسیجی منطقه با حضور گسترده خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، اعتقاد و حمایت خود را از این روز بزرگ و تاریخی اعلام نموده و بیعت مجدد خویش با آرمان های نظام و رهبری را به نمایش گذاشتند.

نویسنده خبر: عبیداوی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها