اخبار
 انتشار: 23 بهمن 1398
   مشاهده: 229

  افتتاح سومین نمایشگاه سراسری گل، گیاه، ادوات باغبانی و صنایع دستی اهواز

به گزارش اداره ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز؛ ظهر روز دوشنبه سومین نمایشگاه سراسری گل، گیاه، ادوات باغبانی و صنایع دستی اهواز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اهواز با حضور علیرضا عالیپور معاون خدمات شهری شهرداری اهواز و صالح عبدالهی مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز شروع بکار کرد.

      صالح عبدالهی مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز گفت: این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاه های گل و گیاه کشور می باشد که هر ساله در فصل زمستان برگزار می گردد.

وی با بیان اینکه نمایشگاه گل و گیاه شور و نشاطی در شهر بر پا کرده است، افزود: خوشبختانه استقبال خوب شهروندان از این نمایشگاه باعث دلگرمی برگزار کنندگان شده است و این نوید بخش مستمر بودن و ثبت شدن این روز در تقویم نمایشگاهی را خبر می دهد.

عبدالهی با اشاره به گستردگی این نمایشگاه نسبت به سال قبل افزود: فضای کل نمایشگاه حدود 10 هزار مترمربع می باشد که چهار هزار مترمربع آن را فضای نمایشگاهی و غرفه تشکیل می دهد.

این مقام مسئول اظهار کرد: حدود 300 غرفه گل، گیاه، نهاده، ادوات باغبانی، گیاهان دارویی و صنایع دستی با مشارکت بیش از 20 استان کشور در این نمایشگاه شرکت نموده و محصولات خود را به شهروندان عرضه می دارند.

صالح عبدالهی با ذکر این نکته که روز اول نمایشگاه استقبال شهروندان قابل ستایش بوده است، تصریح کرد: از ساعات اولیه بازگشایی و افتتاحیه نمایشگاه گل و گیاه، شور و اشتیاق شهروندان برای خرید گل و گیاهان آپارتمانی و همچنین حضور در این نمایشگاه وصف ناپذیر می باشد.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اهواز در پایان خاطرنشان کرد: در مدت برگزاری این نمایشگاه مراسمات فرهنگی از قبیل اجرای نمایش خیابانی با موضوع آموزش فرهنگ شهروندی برگزار می گردد.

شایان ذکر است سومین نمایشگاه سراسری گل، گیاه، نهاده، ادوات باغبانی و صنایع دستی از روز دوشنبه مورخ 21/11/98 لغایت 26/11/98 به مدت شش روز ادامه خواهد داشت.

نویسنده خبر: معصومی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها