اخبار
 انتشار: 27 بهمن 1398
   مشاهده: 381

  تعمیرات اتوبوس های درون شهری سرعت می گیرد

   به گزارش اداره ارتباطات سازمان اتوبوسرانی اهواز با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال ، تعمیرات اتوبوس های درون شهری ، سرعت بیشتری به خود گرفته است.
این روزها جنب و جوش تعمیرگاه مرکزی سازمان اتوبوسرانی اهواز بواسطه نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 1398 بیشتر شده و مدیران سازمان در تلاش اند اتوبوس هایی که در حال سرویس دهی هستند بدون مشکل به خدمات دهی خود ادامه دهند.
رصد شبانه روزی و بررسی های نقطه به نقطه تعمیرگاه مرکزی سازمان اتوبوسرانی این امکان را می دهد که مشکلات و کمبودهای روزانه رصد شود و هر دستگاه اتوبوس پس از توقف در تعمیرگاه کارشناسی و عیب بابی شده و در کمترین زمان تعمیر و به سرویس دهی و مسیر خود برگردد.
در همین ارتباط رضا بزاز زاده معاون هماهنگ کننده و میلاد یوسفی معاون مالی و اداری صبح یکشنبه 27بهمن ماه با حضور در جمع پرسنل معاونت فنی و تعمیرگاه بزرگ سازمان اتوبوسرانی شهرداری اهواز ، ضمن عرض خدا قوت به آنان ، پیگیری های لازم برای فراهم کردن امکانات و تجهیزات مورد نیاز انجام شد.
بر همین اساس تعمیرات اتوبوس های درون شهری ، سرعت بیشتری به خود گرفته و امید آن می رود مشکلات و کمبود امکانات و تجهیزات کاهش یابد و اتوبوس های بیشتری در خطوط قرار گیرد.

نویسنده خبر: سیداحمد جزايري
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
دسته‌بندی خبرها