اخبار
 انتشار: 28 بهمن 1398
   مشاهده: 216

  تجلیل از بانوان شاغل در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز

روز گذشته به مناسبت فرارسیدن هفته گرامیداشت مقام زن و میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، مراسم تقدیر از بانوان شاغل در معاونت حمل و نقل و ترافیک برگزار شد.

    به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، همزمان با ولادت با سعادت دخت نبی اکرم (ص)، حضرت فاطمه زهرا (س)، در مراسمی از بانوان شاغل در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز تقدیر و تجلیل شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز در این مراسم ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه (س)، مقام مادر و روز زن را گرامی داشت و خاطر نشان کرد: روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز پاسداشت حرمت زن در جامعه و منطق اخلاقی اسلام است و الگوگیری از شخصیت کامل و بی بدیل دخت رسول خدا (ص) برای تمام زنان مایه آرامش و سعادت در زندگی است.

وی در ادامه ضمن اشاره به این نکته که زنان درساختن جامعه و رشد و اعتلای آن نقش اساسی دارند، افزود: موفقيت هر مجموعه اي مرهون همكاري، همدلي و مشاركت صميمانه همه اعضاي آن در انجام بهينه وظايف محوله بوده و بانوان به لحاظ حساسیت و دقت در اجرای امور، با همدلی و همفکری می توانند در جهت ارتقاء سازمان نقش موثر و تاثیر گذاری را ایفا نمایند.

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها