اخبار
 انتشار: 29 بهمن 1398
   مشاهده: 72

  منزل مسکونی در چنگال آتش گرفتار شد

    منزل مسکونی در کوی شکاره 2 دچار آتش سوزی و شعله های سرکش آتش توسط آتش نشانان مهار شد.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، رئیس سازمان بیان کرد: بیست و هشتم بهمن ماه سال جاری ساعت ۱۹و 42 دقیقه با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125سازمان، خبر آتش سوزی منزل مسکونی واقع در کوی شکاره ۲ مخابره شد .
مهندس ابراهیم قنبری اظهار کرد: آتش نشانان پس از دریافت صدای آژیر ماموریت ، بلافاصله خود را به محل آتش سوزی رساندند .
وی در ادامه تصریح کرد: فرمانده عملیات پس از بررسی میدانی، نیروهای زبده آتش نشانی را وارد صحنه آتش سوزی کرد و دستور شروع به مهار آتش سوزی و نجات جان افراد گرفتار در درون آتش صادر کرد. همچنین گروهی دیگر از آتش نشانان پر تلاش جهت جلوگیری از گسترش و سرایت شعله های آتش به منازل همجوار اقدامات پیشگیرانه را انجام دادند.
رییس سازمان آتش نشانی  به همراه معاون عملیات و مدیران مناطق که نظارت مستقیم بر عملیات مهار آتش سوزی را داشتند، بیان داشت: در این حادثه آتش نشانان با تمام توان خود در کوتاهترین زمان ممکن شعله های آتش را مهار و از سرایت آتش به سایر اماکن مسکونی جلوگیری کردند.
وی اظهارکرد: در این حادثه یک نفر آتش نشان بر اثر تلاش فراوان در مهار آتش سوزی دچار مصدومیت تنفسی شد و جهت درمان به بیمارستان اعزام شد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان از تلاش و کوشش آتش نشانان و مردم محله که آتش نشانان را یاری کردند تقدیر و تشکر کرد.

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها