اخبار
 انتشار: 29 بهمن 1398
   مشاهده: 127

  اجرای طرح بانوان فرهنگ یار ترافیک به همت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز به منظور انتقال مفاهیم کلیدی ترافیک به خانواده ها برای اولین بار طرح بانوان فرهنگ یار ترافیک را اجرا کرد.

به گزارش اداره ارتباطات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، روز گذشته طرح بانوان فرهنگ یار ترافیک به منظور انتقال مفاهیم کلیدی ترافیک به خانواده ها، با حضور کلیه بانوان شاغل در شهرداری به ویژه حوزه حمل و نقل و ترافیک، در دانشگاه شهرداری اهواز اجرا شد.

در این دوره آموزشی، سرگرد مهرآفرین، ضمن ارائه آموزش نکات مرتبط با ایمنی تردد و ارتقای فرهنگ ترافیکی به بانوان، عنوان کرد: در طرح بانوان فرهنگ یار ترافیک که به منظور انتقال مفاهیم به خانواده ها با توجه به نقش ارزنده بانوان و ایفای نقش در مقام بازرسان نامحسوس کنترل ترافیک در کاهش تخلفات رانندگی، اجرا گردید، به ضرورت و اهمیت آموزش در آگاهی بخشی و ارتقا انضباط در رفتارهای ترافیکی با رویکرد کاهش تخلفات و پیشگیری از بروز تصادفات تاکید شد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز، با اشاره به اینکه نقش بانوان در فرهنگ سازی و نهادینه کردن اصول صحیح زندگی اجتماعی بسیار حائز اهمیت است، تصریح کرد: بانوان یکی از عوامل اصلی انتقال فرهنگ، سواد و سلامت اجتماعی به نسل‌های آینده هستند و عزم و اراده بانوان در این خصوص به عنوان فرهنگ یار ترافیک می‌تواند آن‌ها را به عنوان موثرترین اعضای جامعه تبدیل کند.

 

نویسنده خبر: ل صفی خانی
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها