اخبار
 انتشار: 06 اسفند 1398
   مشاهده: 68

  بازدید دکتر سنواتی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز از سازمان آتش نشانی

    دکتر سنواتی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در بازدید از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان باید به تجهیزات فردی از جمله لباس مقاوم در برابر حریق و حرارت مجهز باشند.
به گزارش اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ، پنجم اسفند ماه سال جاری دکتر سنواتی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز با مهندس ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی اهواز در دفتر مدیریت ایستگاه مرکزی سازمان ملاقات کرد و از امکانات و تجهیزات ایستگاه آتش نشانی بازدید کرد.
مهندس قنبری در این بازدید ضمن ارائه عملکرد اطفا حریق و امداد و نجات سازمان در مورد ضرورت تهیه لباس حریق و سایر تجهیزات امدادی در جهت امداد رسانی به مردم تاکید کرد و اظهار داشت: درصورتیکه آتش نشانان امکانات اطفایی و امدادی و همچنین تجهیزات فردی مناسب داشته باشند خدمات خوب و به موقع به شهروندان ارائه می شود و درکاهش حوادث جانی و مالی قطعا تاثیرگذار خواهد بود.
رئیس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان از رئیس شورای اسلامی شهر اهواز تقاضا کرد: هر چه سریعتر نسبت به تهیه تجهیزات لازم در ایستگاههای سازمان همکاری لازم را بعمل آورند.

 

نویسنده خبر: علی میری
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید
تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
جستجوی اخبار
دسته‌بندی خبرها